Автопробіг проти торгівлі людськими органами

У Івано-Франківську стартував обласний етап Національного автопробігу під символічною назвою "На запчастини — тільки машини!" Інформаційні акції пробігу відбуваються в рамках міжнародної кампанії "16 днів протидії гендерному насильству" і спрямовані на широке висвітлення криміногенної проблеми торгівлі людськими органами в Україні.

Ініціатор заходу в нашій області — Благодійний фонд "Карітас Івано-Франківськ УГКЦ", який впродовж семи років працює над реалізацією програми "Запобігання торгівлі людьми".

На прес-конференції за участю представників управління у справах сім’ї та молоді, управління охорони здоров’я і управління юстиції ОДА, управління у справах сім’ї, молодіжної та гендерної політики Івано-Франківської міської ради, обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та духовенства.

В автопробігу беруть участь експерти, медики, освітяни та громадські діячі. Перша інформаційна акція відбулася для студентів Прикарпатського університету ім. В. Стефаника. Далі учасники автопробігу донесуть інформацію про злочини, пов’язані з незаконною торгівлею людськими органами, до студентів Івано-Франківського ліцею автомобільного транспорту та будівництва; з подібними акціями відвідають Калуський та Богородчанський райони та місто Яремче.

odtrk.if.ua

Share