Ожеледиця: посипали не там, де треба (ФОТО)

Вранішня ожеледиця, крім того, що зашкодила іванофранківцям вчасно потрапити на роботу та у навчальні заклади, у деяких місцях просто зупинила транспорт. Як того й слід було чекати, в першу чергу трохи піщаної суміші понасипали під Білим будинком, потім почали посипати й інші ділянки в місті. Проте половина вулиць (якщо не більше) і досі не посипана. А в першу чергу слизькими залишилися усі пішохідні переходи, де небезпека найбільша.

Керівник комунального підприємства «Дорожне ремонтно-експлуатаційне управління» (ДРЕУ) Володимир Юсипів сказав, що транспорт у місті вже їздить (о восьмій ранку тролейбуси №2 та №9 не їздили), а двірники посипають дороги з сьомої ранку. «Впав дощ і все це сталося, — коментує боротьбу з ожеледицею Юсипів. — Ми почали сипати, і вже посипали усе місто (Юсипів мав на увазі дороги, а не вулиці – Авт.)».

Володимир Юсипів сказав, що за роботу ЖЕО він відповідати не може. Мовляв, раніше деякі вже отримувати піщано-соляну суміш, а ті, які не отримували, отримали її аж нині.

А от чому тиждень перед початком зими ще не у всіх жеках була суміш, і хто у цьому винен — невідомо. Як і щороку, місто виявилося неготовим.

У прес-службі ДАІ на запитання щодо того, чи зростає у місті кількість ДТП внаслідок ожеледиці, відповіді не дали. Сказали, слід почекати до обіду. Тоді й буде видно, сталося щось чи ні.

Share