У Калуші гексахлорбензолом отруїлись залізничники

В Івано-Франківській області за участі медичних фахівців створено комісію, яка розслідує факт отруєння гексахлорбензолом двох залізничників.

 

Про це повідомив перший заступник начальника управління з питань надзвичайних ситуацій ОДА Микола Паламарчук. За його словами, двоє чоловіків звернулися до лікарів на наступний день після відвантаження у Калуші гексахлорбензолу. Наразі вони перебувають у Стрийській залізничній лікарні з діагнозом «отруєння невідомою хімічною речовиною», повідомляє УКРІНФОРМ.

«Гексахлорбензол випаровується при температурі 300 градусів. Люди, які працювали близько 10 годин біля високотоксичної речовини, наразі не скаржаться на здоров’я», – говорить Микола Паламарчук. За його словами, з Калуша відвантажено 1,5 тисячі тонн гексахлорбензолу, який вже відправили з Миколаєва до Лондона, де його утилізують.

У Калуші у рамках програми подолання екологічного лиха триває вивезення гексахлорбензолу з полігону, де знаходиться близько 12,5 тис. т. захоронень цієї високотоксичної речовини.

На утилізацію гексахлорбензолу у Калуші уряд виділив 298 млн грн.

http://zik.com.ua/ua/news

Share