Олімпіадою-2022 в Україні займеться Колесніков

Президент України Віктор Янукович заявляє, що має намір доручити віце-прем’єр-міністру з питань підготовки до Євро-2012 Борису Колеснікову очолити підготовку до проведення в Україні зимової Олімпіади 2022 року.

Як передає кореспондент УНІАН, про це глава держави повідомив під час наради із адміністративно-господарським активом Івано-Франківської області, що відбулася сьогодні у Калуші.

В.Янукович повідомив про свою ініціативу щодо створення відповідного робочого органу, який би опікувався підготовкою до проведення в Україні зимових Олімпійських ігор в 2022 році. Президент підкреслив, що до складу цієї структури повинні увійти представники усіх карпатських областей держави.

"Зараз займається цим питанням поки що Бубка (Сергій Бубка – президент Національного олімпійського комітету України – ред.). Я вважаю, що ми покладемо цей обов’язок на віце-прем’єр-міністра Колеснікова, який буде займатися цим питанням. І от на чолі з ним робоча група дуже серйозно працюватиме над цим питанням і водночас працюватиме над розбудовою інфраструктури і спортивної, і туристичної", - заявив глава держави.

zaxid.net/newsua

Share