Огляд преси- про справу Ониськіва, майбутній палац спорту та старі балкони

Галицький Кореспондент

«Справа Ониськіва: головоломка від підсудного»: Колишній перший заступник міського голови Івано-Франківська Богдан Ониськів дотепер розраховується з кредитними зобов’язаннями свого 29-річного сина, якого звинувачують у вбивстві. Про це першосторінковий матеріал тижневика.

Про те, які рішення приймали станиславівські рада та магістрат, про їх доцільність та справедливість на 5 сторінці під заголовком «Як працювала Влада Станиславова сто років тому».

Перевізники Івано-Франківська поставили міській владі ультиматум: або заборонити пенсіонерам безкоштовно їздити у маршрутках з 10 до 16 години, або підняти вартість проїзду для звичайних пасажирів. У разі відмови виконати їхні вимоги перевізники погрожують страйком. Детальніше на 6 сторінці під заголовком «Приїхали».

«Чим небезпечний звичайний порошок?». Нові знання про старі ліки: левоміцетин, який в українських аптеках продається без обмежень і присутній ледь не в кожній домашній аптечці, може завдати непоправної шкоди здоров’ю. Про це на 8 сторінці.

Автомобільний секонд-хенд із розмахом, шашликом і дозиметром. Репортаж з Івано-Франківського автобазару на 16 сторінці під заголовком «Поле чудес».

 

Репортер

У 2009 році Івано-Франківська міська рада прийняла рішення про побудову Палацу спорту. Два роки – жодних рухів. Тепер питання підняли знову. Але влада і далі перераховує перешкоди та розповідає про складнощі. Чи має шанс місто дочекатися спорткомплексу читайте у першосторінковому матеріалі «Місія нездійсненна?».

Людиною тижня за версією «Репортера» стала Віра Долинська за правду-матку. «Вона вже вдруге переполошила наших чиновників, розказала їм, як живуть іванофранківці та запросила мера в гості» - йдеться на 3 сторінці.

Список медикаментів, заборонених для вільного продажу, росте як на дріжджах. Адже наркомани дуже швидко вчаться робити з них свої «коктейлі». Про це на 17 сторінці під заголовком «Лікаліцтво».

Журналісти газети продовжують спостерігати за слідством щодо смерті новонародженої дитини та її матері Ярини Томашівської. Про це в матеріалі «Слідство триває. Винні всі. Покарані через одного» на 2 сторінці.

Роман Вірастюк – знакова для Прикарпаття людина, відомий спортсмен та управлінець. Нещодавно «Репортер» дізнався, що він вирішив звільнитися з управління спорту Івано-Франківської ОДА, де успішно пропрацював понад 5 років. Про це інтерв’ю з Віртастюком «Залишатися людиною» на 6 сторінці.

Західний Кур’єр

Крокуючи вузькими вулицями Івано-Франківська, мешканцям і гостям міста слід не втрачати пильності. Адже в будь-який момент з древніх кам’яниць і старих будинків можуть обвалитися фрагменти карнизів, оздоблення, ліпнини, просто штукатурки чи навіть балконів. Про небезпеку старих споруд на першій шпальті газети під заголовком «Бережись старих балконів!».

Аптечна справа в Івано-Франківську нараховує більше трьох століть. Історичні документи свідчать, що невдовзі після заснування міста в 1709 році, серед 48 станіславівських ремісників двоє були аптекарями. Про зародки аптечної справи у Франківську в статті «Аптеки старого міста» на 14 сторінці.

Зайдіть зараз у 11-й класс на четвертий або п’ятий урок. Половини парт порожні. Сучасні випускники вже давно поділили предмети на потрібні і не потрібні. І замість школи ходять до… репетиторів. «Тренери Розуму» хоч і не гарантують вступу до бажаного ВНЗ, але можуть «залатати дірки» у знаннях – «Репетитор влетить у копієчку» на 15 сторінці тижневика.

Джерело http://firtka.if.ua/

Share