Презентовано книгу Романа Круцика "Дем’янів Лаз"

Три дні в приміщенні Івано-Франківського обласного краєзнавчого музею діяла музейна експозиція «Народна війна», яка розповідає про селянські збройні повстання 1917-1932 років в дев’яти губерніях України.

Перша така виставка, організована Київською організацією «Меморіал» імені Василя Стуса, була розгорнута в Українському домі у Києві в минулому році спеціально на так звані жовтневі свята. А зараз вже мають запрошення з 18 областей на показ.

Водночас в Івано-Франківську було презентовано книгу «Народна війна» за матеріалами виставки, а також книгу нашого краянина, а тепер голови Київського "Меморіалу" Романа Круцика «Дем’янів Лаз» для масового читача. Ця книга, зроблена на основі великого подарунково-презентаційного видання, що побачило світ до 20-річчя початку розкопок у Дем’яновому Лазі, вийшла друком в івано-франківському видавництві «Лілея-НВ». І якщо те видання за собівартістю сягало сотні гривень, а у продажу ще більше, то ціна цієї книги від видавництва — 10 грн. Основна ідея — донести її до масового читача.

Автор книги "Дем’янів Лаз" Роман Круцик повідомив, що готується до друку її друга частина. Планують видати також так звані "паспорти областей", які в повоєнні часи розробила тодішня влада.

http://firtka.if.ua/

 

Share