Науковці Прикарпатського університету взяли участь у конференції у США

Викладачі Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника на науковій конференції у Сполучених Штатах Америки.

Стало доброю традицією участь науковців Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника в щорічній міжнародній конференції в США, яка проводиться в рамках проекту «Гірська школа: стан, проблеми, перспективи».

Цьогоріч вона відбулася 11–13 березня 2011 року у м. Річмонд, штат Кентукі (США) і присвячувалась загальній темі: «Ріки Землі».

Конференція була проведена на базі Східного Кентукського університету під егідою Аппалацького наукового центру на чолі з директором, профессором Аланом Бенксом, який і запросив викладачів нашого університету взяти участь у роботі.

Під час поїздки учасників конференції запросили до участі у третіх міжнародних педагогічних читаннях на пошану член-кореспондента АПН України Богдана Ступарика.

В свою чергу, представників університету запросили на наступну 35-у міжнародну конференцію на тему «Широкий простір Аппалачі», яка відбудеться 23–25 березня 2012 року в Індіанському університеті штату Пеннсильванія.

Викладачі університету мають можливість прийняти в ній участь для продовження традиції співпраці з американськими науковцями.

http://firtka.if.ua/

 

Share