Губернатор Прикарпаття подарував дружині Януковича скриньку для нагород чоловіка

Вишиванюк  дарує скриньку
Дружина Президента України Людмила Янукович учора, 9 листопада, ввечері в Донецькому національному театрі опери та балету ім. Солов’яненка презентувала культурно-просвітницький проект «Захід-Схід», що проходить під її патронатом.

На презентацію прибула делегація на чолі з головою Івано-Франківської ОДА Михайлом Вишиванюком.

Янукович під’їхала до парадного під’їзду театру у вже відомому автомобілі з невеликим портретом Президента України на лобовому склі.

Привітавши зі сцени гостей з Івано-Франківська, Людмила Олександрівна зізналася, що любить бувати у цьому місті, тому що «там чисто і затишно. А ще тому, що Івано-Франківською областю керує Михайло Вишиванюк, з яким сім’я Януковичів дружить з 1997 року, тобто з моменту їх вінчання».

Людмила Янукович підкреслила, що такі культурні заходи, як проект «Захід-Схід», зможуть об’єднати країну. «Головне – любити, сподіватися і прощати», – завершила свій виступ дружина Президента. Було видно, що після сказаних слів в очах Людмили Янукович заблищали сльози.

Губернатор Івано-Франківщини вручив першій леді гуцульську скриньку зі словами, «щоб вона була наповнена нагородами Віктора Федоровича».

zik.com.ua/ua/

Share