Бомбосховище стало загрозою для івано-франківців

Те, що колиcь створювалося для забезпечення безпеки івано-франківців, зараз цілком може перетворитися в реальну загрозу їх життю та здоров'ю. Питання цілісності і працездатності захисних споруд цивільної оборони вже давно турбує зацікавлені структури, як в Івано-Франківську, так і в Україну взагалі.

 

Як казав колись начальник управління з питань надзвичайних ситуацій Івано-Франківського міськвиконкому Юрій Щочкін, мінімум 40% міських бомбосховищ і протирадіаційних укриттів взагалі не придатні для використання, і працездатність інших залишається під великим питанням. У стані постійної готовності захистити людей від всіх видів загроз, як військового, так і техногенного або природного характеру, знаходиться хіба що укриття під адмінбудинком Івано-Франківської ОДА.
Подивитися ж на споруди цивільної оборони з іншої точки зору, побачивши в них не захист, а загрозу змусило руйнування вентиляційної тумби Івано-Франківської міської дитячої поліклініки. Спорудження просто перевернулося і впало на стіну медичної установи, перекривши вентиляційну шахту бункера. Зараз утворена в наслідок цього діра в землі становить небезпеку хіба що для невеликих тварин і в принципі не загрожує людям і навіть дітям, однак хвилює інше.
Справа в тому, що падіння вентиляційної тумби сталося через просідання однієї з її сторін, а отже матеріали, з яких зроблені склепіння сховища поступово руйнуються. Якщо так, то де гарантія, що згодом під землю не піде вся споруда поліклініки, в якій щодня бувають сотні дітей та їх батьків.
http://franuk.com/news/
Share