В Івано-Франківську оберуть кращий молодіжний ролик та фоторепортаж про місто

В Івано-Франківську стартував конкурс під девізом «Івано-Франківськ - місто для молоді», в рамках якого передбачені дві номінації: на кращий аматорський ролик та фоторепортаж. Про це на прес-конференції повідомили організатори конкурсу.

 

За словами голови Івано-Франківського молодіжного міськвиконкому Ірини Рабарской, метою культурного заходу є ознайомлення широкого кола гостей та мешканців міста з його культурним надбанням і перспективами подальшого розвитку. Конкурс приурочений до Дня міста, а переможців визначать напередодні святкування - 4 травня цього року. Очікується, що очима студентів та прогресивної молоді жителі та гості міста зможуть ознайомитися з основними культурними центрами проведення дозвілля, духовними центрами та навчальними закладами Івано-Франківська.
«Не менш важливим завданням цього проекту є те, що він значною мірою сприятиме патріотичному вихованню молоді, яка любить своє місто і пишається його культурними досягненнями», - зазначила І. Рабарская. Організатори запевняють, що докладуть максимум зусиль для того, аби обласний центр Прикарпаття мав славу, як місто романтиків, місто відкрите для світу і місто гостинних і творчих людей, які впевнено прокладають свій шлях у майбутнє.
Share