Василь Шкляр відвідає Івано-Франківщину

Як повідомив кореспонденту  керівник фракції БЮТу в Івано-Франківській обласній раді Юрій Романюк, Василь Шкляр погодився на видання 2500 примірників його роману «Залишенець» («Чорний ворон») за рахунок 50 тис. грн. із коштів, виділених Івано-Франківською обласною радою, передбачених на програму з підтримки книговидання в області.

Нагадаємо, що рішення про це ухвалила сесія облради, підтримавши депутатський запит голови фракції "БЮТу в облраді Юрія Романюка. Згоду на видання вказаного тиражу книги дало також видавництво, яке погодилося знизити ціну на книгу для Івано-Франківської облради до рівня видавничих витрат - 20 гривень за примірник.

Василь Шкляр також планує відвідати Івано-Франківщину в першій половині квітня та зустрітися з мешканцями області та депутатами обласної ради. Зустрічі заплановані в Івано-Франківську, Коломиї, Калуші та Снятині.

З 2500 примірників роману планується по 1 тис. примірників книги безкоштовно передати бібліотекам і школам області, решту – українським культурним організаціям і бібліотекам у Російській Федерації, Казахстані і Білорусі, а також залишити для потреб області, інших установ і організацій.

http://firtka.if.ua/

Share