Прикарпаття отримає з Кабміну 2 млн. 285 тис. грн. на "Маєток Святого Миколая"(Фото)

Розпорядженням №154 Кабінету Міністрів України «Про передачу у 2011 році деяких бюджетних призначень» Міністерству екології та природних ресурсів передано бюджетні призначення у сумі 2 млн. 285 тис. грн. для розроблення проектно-кошторисної документації для будівництва туристично-мистецького комплексу «Маєток Святого Миколая».

За словами директора НПП «Гуцульщина» Василя Пророчука, шляхом тендеру буде визначено розробників найкращого проекту туристично-мистецького комплексу «Маєток Святого Миколая».


«Питанням щодо спорудження на мальовничій Косівщині туристично-мистецького комплексу «Маєток Святого Миколая», що свого часу було ідеєю знаного косів'янина, світлої пам'яті Миколи Шкрібляка, тепер опікуватиметься голова обласної державної адміністрації Михайло Вишиванюк, і цим все сказано», - наголосив Василь Пророчук.


Довідково
14 грудня 2010 року Президент України Віктор Янукович підписав Доручення, у якому зазначено: «З метою виховання дітей на ідеалах добра і справедливості, посилення уваги суспільства до дітей, зокрема, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей-інвалідів, дітей з обмеженими можливостями, а також забезпечення проведення до дня Святого Миколая Всеукраїнської акції «З відкритим серцем до кожної дитини»: передбачити під час доопрацювання проекту Закону «Про Державний бюджет України на 2011 рік» видатки на розроблення проектно-кошторисної документації будівництва в установленому порядку туристично-мистецького комплексу «Маєток Святого Миколая» (Національний природний парк «Гуцульщина», Івано-Франківська область)».

Share