Відбулась восьма щорічна церемонія «Тріумф»

11 березня 2011 року в приміщенні Івано-Франківського обласного музично-драматичного театру ім. Івана Франка відбулася церемонія вшанування лідерів економічного прогресу міста «Тріумф-2010».Кількість номінацій не змінилась, їх залишилось 12, але змінились самі номінації. Традиційними залишились такі номінації як «Краще промислове підприємство», «Інвестиція року», «Кращий торговий заклад», «Експортер року», «Кращий туристичний заклад», «Місцева марка». Але будуть і нові номінації.

Найбільше дискусій в конкурсній комісії викликали номінації в галузі торгівлі, оскільки обрати кращий торговельний заклад вкрай важко в принципі у зв’язку з різними обсягами реалізовуваної продукції, обсягами відрахувань до бюджету, кількістю створених робочих місць. Практично неможливо порівняти супермаркет, мінімаркет та книжковий магазин, підібравши до них єдині стандартні критерії.

Також певні дискусії викликало і визначення критеріїв для номінації «Інвестиція року», адже є підприємства з іноземними чи переважно іноземними інвестиціями, але є і внутрішні інвестори. Обидві категорії є однаково цінними для міста. Тому було прийняте рішення не виділяти окремо номінації для внутрішніх та зовнішніх інвесторів.
Щодо новацій, то цьогоріч відзначали окремою номінацією «Кращий готельний заклад». Це пов’язано, насамперед з тим, що наразі шість готелів міста будуть брати участь у поселенні гостей та вболівальників «Євро-2012». Ще однією новинкою цьогорічного «Тріумфу» стало визначення «Кращого соціально орієнтованого підприємства». В цій номінації відзначили підприємство, яке за рахунок власних коштів допомагає дитячим закладам, інтернатам, школам, соціальним закладам, а також підтримує культурні та мистецькі проекти, надає можливість своїм працівникам відпочити, підвищує рівень безпеки праці тощо.
Отже, переможцями цьогорічного «Тріумфу» стали:

 

Номінація

Переможець

Інвестиція 2010 р.

ВАТ «Прикарпаттяобленерго» Голова правління Бубен Олександр Олександрович

Успішне промислове підприємство 2010 р.

ТОВ «Тайко Електронікс Юкрейн Лімітед»,

Директор Мартін Поттер

Кращий туристичний оператор 2010 р.

ЗАТ «Івано-Франківськтурист»

Голова правління Парипа Іван Васильович

Місцева марка 2010 р.

ТОВ «Продовольча компанія «Екопродукт»

Директор Поліщук Сергій Петрович

Заклад торгівлі 2010 р.

Супермаркет «Бонус Плюс»

Керівник торгового центру

Строїч Андрій Петрович

Заклад ресторанного господарства 2010 р.

Ресторан «Фонтуш»

Керівник Інжеватова Валентина Василівна

Будівельна компанія 2010 р.

ТДВ «Будівельно-монтажна фірма

«Івано-Франківськбуд»

Директор Броніцький Василь Миколайович

Керівник-реформатор 2010 р.

ПАТ «Івано-Франківський хлібокомбінат»

Директор Криворучко Світлана Миронівна.

Краще підприємство-експортер 2010 р.

ПАТ ВТКФ «Ласощі»

Генеральний директор Мосійчук Леся Степанівна;

Підприємець року

Чепак Василь Петрович

Кращий готельний заклад 2010 р.

Готель «Надія»

Перший заступник директора Бойко Маргарита Мирославівна

Соціально-відповідальне підприємство 2010 р.

ВАТ «Прикарпаттяобленерго»

Генеральний директор Чернявський Микола Олександров

Мистецька частина «Тріумфу» цього року була пов’язана з оберегами, які стали лейтмотивом усіх мистецьких блоків. Обереги є у кожній оселі та й, мабуть, у кожного підприємства чи організації.У пролозі до церемонії виступили мажоретки та духовий оркестр музичного училища ім. Дениса Січинського. Окрім того, під час церемонії виступили Мирослав Петрик, Назар Голей, танцювальний колектив «Ерідан» з м. Коломия, а також дует акордеоністів «Концертіно» та квартет Tenors BEl’CANTO (м. Львів).
Вели церемонію цього року Галина Цвітень та Олександр Добряк. Музичний супровід здійснював симфонічний оркестр обласної філармонії.

Share