Івано-Франківська область залишається одним з найбільш спокійних регіонів за рівнем злочинності

Івано-Франківська область як і раніше залишається однією з найспокійніших в Україні за рівнем злочинності: за два місяці 2011 року на 10 тисяч населення Прикарпаття цей показник становить 7,7 злочину, а в середньому по Україні - 17,8.Про це на прес-конференції повідомив начальник Управління МВС України в Івано-Франківській області Василь Варцаба.

«Завдяки проведеним профілактичних заходів у цьому році прикарпатською міліцією не допущено таких злочинів, як незаконне заволодіння транспортом, фактів навмисного знищення та пошкодження майна, згвалтувань, а також злочинів, пов'язаних з незаконним позбавленням волі», - зазначає керівник обласного УМВС.

За його словами, в 2011 році на Прикарпатті зменшилась кількість тяжких та особливо тяжких злочинів, наприклад, умисних вбивств - на 50%, тяжких тілесних ушкоджень зі смертельними наслідками - на 33%, розбійних нападів - на 83,3%, грабежів - на 18 , 4%, крадіжок майна - на 8,3%, в тому числі і квартирних крадіжок - на 39%, і т.д.

За результатами двох місяців 2011 розкриті, скоєні на території Івано-Франківської області, всі умисні вбивства, а також всі розбійні напади.

Крім цього, на сьогоднішній день прикарпатськими правоохоронними органами розкрито на 7,2% більше злочинів, ніж у минулому році. Зменшилася кількість нерозкритих злочинів, якщо в минулому році нерозкритими залишалися 169 злочинів, то тепер їх - 104. Також за два місяці поточного року розкрито 149 злочинів минулих років, що на 15% більше, ніж показник 2010 року.

http://franuk.com/

Share