Досягнуто домовленості щодо відсторонення ДАІ від проведення технічного огляду автомобілів

Державна автомобільна інспекція буде відсторонена від проведення технічного огляду автомобілів. Про це на робочій нараді напередодні домовилися Уповноважений з питань дерегуляції господарської діяльності Михайло Бродський та міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов.


«З міністром внутрішніх справ у нас повне взаєморозуміння. Ми домовилися, що вже найближчим часом ДАІ буде відсторонено від проведення техогляду. Далі цим займатимуться приватні станції діагностики», – заявив Михайло Бродський.

Як повідомили у прес-службі Держкомпідприємництва сама процедура перевірки технічного стану автомобілів буде спрощена, а вартість її проведення – суттєво зменшена. Також пластикові талони про проходження техогляду будуть замінені на паперові і їхня вартість знизиться на порядок.

Крім того, Уповноважений з питань дерегуляції повідомив, що наповнення аптечки буде приведено у відповідність до європейських норм, і перелік медикаментів у ній буде зменшено.

«Водії самі зможуть формувати аптечки, всі лікарські засоби будуть у вільному продажу. Якщо вийде термін придатності якогось препарату, водію достатньо буде замінити лише його, а не купувати нову аптечку, як зараз», – зауважив Михайло Бродський.

Ще один напрямок дерегуляції стосується скасування нотаріально завірених довіреностей на право керування транспортним засобом. Михайло Бродський домовився із Анатолієм Могильовом відпрацювати відповідну законодавчу базу.

http://firtka.if.ua/

 

Share