Розмови в кулуарах

Вже кілька тижнів говорять про те, що політичні партії домовляються між собою про поступки та розподіл округів на майбутніх виборах до Верховної Ради. Але навряд чи в них усе вийде полюбовно. Адже округів значно менше, ніж претендентів в "слуги народу". Скоріше за все, наприкінці, таки «поб’ються».

Жорстка конкуренція передбачається на Коломийщині. Там мав би йти хтось із «Батьківщини». Наприклад, Юрій Романюк або Олександр Левицький. Хоча, кажуть, що великих шансів на нардепівський мандат жоден із них не має. Також чути, що на тому окрузі має намір позмагатися секретар Івано-Франківської міськради Руслан Марцінків від «Свободи». Хоч і він там не дуже прохідний. Бо найбільше шансів має таки голова ОДА Михайло Вишиванюк. Коломия – то його. Якщо сам не піде, то спокійнісінько може «рекомендувати» когось із своєї команди.

У кулуарах також говорять, ніби на Тисменицький напрямок поклали око депутат облради Микола Зелінський із «Батьківщини» та нардеп Роман Ткач. Правда, від якої партії піде останній, поки що невідомо. Не забули на Тисме­нниччині і нардепа Миколу Круця. Тому він теж може балотуватися звідти. Хоча, міг би згадати і свою малу Батьківщину – Городенківський район.

Олександр Сич від «Свободи» та Ігор Прокопів від «Фронту змін», кажуть, підуть у Верховну Раду від міста Івано-Франківська. Як і Юрій Соловей. Останній, знов таки, невідомо від якої партії. Бо в «Третю силу» наразі вірять мало. Більше ймовірності, що Соловей знайде підтримку в авторитетнішої партії штибу «Батьківщини» або хоча б «Нашої України».

У Долинсько-Рожнятівський бік, подейкують, готує собі підґрун­тя голова Долинської РДА Петро Шкутяк. А на Калущині, крім Ігоря Насалика, може з’явитися кандидатура екс-народного депутата Євгена Гірника.

До речі, до виборів-то ще півтора роки. І найсмішніше, що як воно буде насправді, наразі не знають ані самі кандидати, ані нинішня Верховна Рада, ані ЦВК. Бо хтозна, як схоче намалювати ті округи нинішня «вертикаль». Доживемо – побачимо, повідомляє "Репортер".

 

Share