Уряд не підвищуватиме пенсійний вік, - Азаров

Уряд не підвищуватиме пенсійний вік. Про це заявив прем‘єр-міністр України Микола Азаров на святкуванні Дня працівника соціальної сфери. Він підкреслив, що ні Президент, ні прем‘єр-міністр ніколи не ставили питання про підвищення пенсійного віку.

Про це повідомили в Департаменті інформації та масових комунікацій Секретаріату КМУ

"Ні Президент, ні прем‘єр-міністр ніколи не говорили про те, що з 2011 року буде підвищений пенсійний вік. Навіщо ми ведемо дискусію про ті питання, які ніколи не стояли у порядку денному? Ця тема була придумана нашими опонентами та розкручувалась під час виборчої кампанії", - наголосив Микола Азаров.

За його словами, Уряд має намір провести пенсійну реформу у кілька етапів, і її проведення розраховане на декілька років. Однією з головних цілей пенсійної реформи є створення стимулів, щоб зацікавити працюючих громадян накопичувати кошти на персональних рахунках протягом трудового стажу з тим, щоб потім з цього рахунку виплачувалась пенсія. Отже, люди будуть також зацікавлені у тому, щоб працювати довше. Перехід від сьогоднішньої солідарної системи до пенсійного страхування займе чимало років. Тим часом кошти пенсійних фондів створять значний ресурс для економічного зростання і цим покращать пенсійне забезпечення в країні.

"Лише тоді, як буде збільшуватися тривалість життя в нашій країні, буде розглядатися питання про можливу, підкреслюю, можливу, зміну віку виходу на пенсії для певних категорій осіб. Це заключний, віддалений етап пенсійної реформи", - підкреслив прем‘єр-міністр.

zaxid.net/newsua

Share