Фінішували Надвірнянські зимові ігри 2011

Завершилися змагання для лижників та сноубордистів “Надвірнянські зимові ігри 2011”, що проходили в смт. Битків Надвірнянського району. Організаторами змагань виступили ГО Студентське братство м.Надвірна та Надвірнянський туристично-інформаційний центр за підтримки відділу у справах сім’ї, молоді і спорту та відділу культури і туризму райдержадміністрації.

 

Під час трьох заїздів аматори-спортсмени виявляли кращих у дисциплінах слалом та фрірайд. Траси проходили на непростих для катання схилах гори Бубен.

– Наші змагання – це черговий проекти для сприяння розвитку молоді Надвірнянщини, відкриття нових талантів та надання можливості змістовно проводи час, – наголосив голова оргкомітету Володимир Гринішак. – Це нагода продемонструвати свої сили та в подальшому перемагати на більш високих стартах. Але найголовніша мета – це перемога над собою. Перемагайте себе і займайтеся спортом.

До привітальних слів приєдналися також начальник відділу у справах сімї, молоді і спорту райдержадміністрації Тарас Вінтоняк та битківчанин, депутат районної ради Андрій Крицький.

Результати змагань

В категорії “лижі”:

Сума місць

Місце

Лісничук Юрій

4

І

Нагорняк Богдан

8 (3 хв 20)

ІІ

Менів Олексій

8 (3 хв 28)

ІІІ

Слонько Руслан

14

4

Костик Андрій

16

5

Андрійович Назар

19

6

Цьопик Тарас

17

7

Николайчук Назар

24

8

Приймак Андрій

25

9

В категорії “сноуборд”

Рибчинський Юрій

8

І

Перцович Тарас

10

ІІ

Вульчин Остап

11

ІІІ

Кузюк Сергій

14

4

Демчук Андрій

14

5

Андрійович Роман

16

6

Дребот Тарас

26

7

Андрійович Степан

30

8

Лісничук Віктор

24

9

Зеленчук Роман

24

10

Марич Ігор

29

11

Переможці змагання отримали призи від туристичного комплексу “Буковель”. Загальний призовий фонд склав більше 6 тис. грн. Страхування життя та здоровя від туристичної агенції “Теві-Тур”.

Студентське братство м.Надвірна

Share