Івано-Франківський Центральний ринок хочуть реконструювати

 

Керівництво івано-франківського Центрального ринку по вулиці Новгородській має намір реконструювати ринкові місця. Підприємцям це недовподоби – сьогодні вони вийшли під стіни адміністративного будинку.

Керівництво ринку має намір прибрати звичні прилавки та поставити на їхньому місці малі архітектурні форми, які б відповідали всім вимогам і стандартам, в тому числі й нормам пожежної безпеки. Але, за словами підприємців, ціна нового торгового місця зросте приблизно в 2,5 рази, а до цього підприємці не готові. Наразі, «базарники» платять 5 гривень з 1 квадратного метра займаної площі прилавка в день.

Як повідомив кореспонденту «Фіртки» керівник ринку Юрій Чупахін, він має на меті покращити умови торгівлі, але люди до цього не готові. За його словами, зимові місяці є тяжкими для торгівлі, тому підприємці запанікували.

Для усунення конфлікту, керівництво ринку подасть підприємцям на обговорення проект реконструкції ринку. Також, за словами Чупахіна, буде створена спеціальна комісія міськвиконкому для вирішення даного питання.

http://firtka.if.ua/

Share