У пасажирських маршрутів на Івано-Франківщині буде єдина схема

У пасажирських маршрутів на Івано-Франківщині буде єдина схема

Створення в Івано-Франківській області єдиної узгодженої схеми маршрутів пасажирських перевезень стало головним питанням засідання транспортної комісії з питань регулярних соціальних перевезень, яке провів перший заступник голови ОДА Василь Плавюк.

 

 

На ньому також були присутні представники всіх райдержадміністрацій. Створення цієї схеми, яка буде існувати і в електронному варіанті, - наступний крок у напрямку впорядкування даної сфери діяльності, введення її в правове русло. З пасажирськими перевезеннями в Івано-Франківську завжди були певні проблеми. Наприклад, узгодженість маршрутів. Деякі сільські голови чомусь безпосередньо звертаються до голови ОДА з проханням відкрити той чи інший маршрут, коли власне замовником повинен виступати місцева райдержадміністрація.

Або, наприклад, їздять автобуси з Надвірної в Івано-Франківськ. І за логікою речей саме з міською владою обласного центру повинні узгоджуватися такі речі, як місця висадки та посадки пасажирів, стоянок транспортних засобів і т.д. Однак цього не робиться. До речі, саме деякі надвірнянській перевізники звернулися до транспортну комісію з проханням узаконити спеціалізований маршрут «Надвірна - Івано-Франківськ». А присутній на засіданні представник івано-франківського міськвиконкому вперше про це почув. Таких прикладів було наведено чимало. Подібні проблеми існують у багатьох районах області, як пише news.if.ua. Йшла мова і про так званих нелегальних перевізників, які працюють, ігноруючи конкурсний комітет, без укладання відповідних договорів. Боротьба з ними ведеться давно, і вона вже дала свої результати. Проте до кінця питання не вирішено, тому зараз знову проводяться посилені перевірки з виявлення таких перевізників. Рейдові групи будуть складатися з працівників Державтоінспекції та Головтрансінспекції, податківців. Але не тільки з нелегалами вони будуть боротися. Перевіряючі будуть звертати увагу на транспортні засоби і легальних перевізників. Справа в тому, що продовжують надходити скарги на те, що деякі з них на конкурси виставляють одні автобуси, а на маршрут випускають інші, значно гірша за якістю.

Як зазначив перший заступник голови ОДА Василь Плавюк, до таких осіб слід застосовувати найсуворіші санкції аж до позбавлення ліцензії на право здійснення пасажирських перевезень. Також був зроблений крок і назустріч перевізникам. Зокрема, в певній мірі будуть задоволені їхні прохання щодо підвищення тарифів. Керівництво ОДА погоджується їх підняти на дві копійки - з 18 до 20 копійок за пасажиро-кілометр.

http://franuk.com/
Share