У змаганні курсантів та ліцеїстів перемогла дружба

Уже стали традиційними змагання між першокурсниками Прикарпатського юридичного інституту Львівського державного університету внутрішніх справ та Прикарпатського військово-спортивного ліцею з міста Надвірна Івано-Франківської області, які приурочують до Дня захисника Вітчизни. Цього разу в спортивному залі міліцейського інституту змагалися шістдесят юнаків, які мірялися силою, демонстрували свою спритність та військовий вишкіл.

Така зустріч відбувалася вже вп’яте. В попередні роки по два рази перемагали курсанти і ліцеїсти, хоча, на переконання керівництва обох навчальних закладів, перемога не є самоціллю. «Ми не ставимо перед собою завдання, як і керівництво ліцею, виграти змагання, показати, що хтось сильніший, – сказав заступник начальника Прикарпатського юридичного інституту підполковник міліції Леонід Калинчук. – Наше основне завдання – зорієнтувати молоде покоління на розвиток у собі фізичної та моральної досконалості, добре та чуйне ставлення один до одного. Нашою спільною перемогою буде виховання молодого покоління в дусі патріотизму, служіння народові України».

Незважаючи на таку миролюбну налаштованість керівництва, юнаки змагалися з величезним завзяттям, часом емоції перехлюпували через край. Як не дивно, молодші за віком вихованці ліцею перемогли в силових видах – гирьовому спорті та армреслінгу, а також у матчі з міні-футболу. Курсанти ж були сильнішими в настільному тенісі, перетягуванні каната та військовій підготовці. Отож, у підсумку – нічия. Переможці в кожному виді отримали грамоти та торти, якими поласували відразу після закінчення змагання.

 

 

Share