Богдан Гдичинський об’єднюватиме земляків у столиці

Члени Івано-Франківського земляцтва у Києві обрали нового голову організації, ним став заступник Міністра юстиції України, депутат Івано-Франківської обласної ради та уродженець Коломийщини Богдан Гдичинський.


В виставковому центрі столиці на зібрання прийшло понад півсотні вихідців із Прикарпаття. Роман Гордяк за результатами голосування урочисто передав головування у земляцтвом Богдану Гдичинському. «У цьому залі зібралися прекрасні люди, які виросли на Прикарпатті і прославляють його своїми справами»,- наголосив у своєму вітальному слові голова Івано-Франківської ОДА Михайло Вишиванюк. - Земляцтво Івано-Франківщини - це більше ніж об’єднання; це зібрання родини. Івано-Франківське земляцтво є одним з найкращих земляцтв у Києві, адже, як бачимо, сьогодні тут зібрався цвіт Української нації, наші земляки, якими ми по праву пишаємося. Присутні тут вихідці з Прикарпаття своїми успіхами відомі не лише в Україні, а й далеко за її межами».

Губернатор Михайло Вишиванюк і голова облради Олександр Сич вручили відомим землякам медалі «За заслуги перед Прикарпаттям» - Ларисі Гриджук, Любомиру Пирогу, Христині Стебельській і Марії Стеф′юк.

 

Share