На рахунках за комунальні послуги з'явилась комерційна реклама

 

На рахунках за водопостачання та водовідведення комунального підприємства «Івано-Франківськводоекотехпром» з’явилася недешева комерційна реклама.

Разом із рахунком за спожиті послуги абоненти «Водоекотехпрому» відтепер ще й ознайомлюватимуться з комерційною рекламою івано-франківських підприємств. Реклама розміщена на рахунку за комунпослуги з обох боків, а сам папірець умовно поділений на 9 блоків реклами.

Як дізнався кореспондент «Фіртки», розміщенням реклами на рахунках за комунальні посглуги займається фірма «Фабрика рекламних ідей», а працівники «Водоекотехпрому» виконують роль розповсюдників цієї реклами.

«Тираж» такої реклами складає 70 тисяч примірників, тобто всі абоненти комунального підприємства, тому реклама тут не з дешевих. Щоб заповнити своєю рекламою великий блок (верхній прямокутник) рекламодавцю прийдеться заплатити 3,5 тисячі гривень в місяць. Менший блок ( квадрати під рахунком за комунпослуги) коштуватиме 2,5 тисячі гривень. Рекламна площа з приблизним розміроз у візитку обійдеться в 1,5 тисяч гривень.

Така реклама має попит. На березень місяць 2011 року на рахунках «Водоекотехпрому» залишилося тільки одне рекламне місце.

http://firtka.if.ua/

Share