Любомир Гузар каже, що Андруховичу та Шкляру має бути соромно за свої висловлювання

Кардинал Любомир Гузар, який пішов у четвер з посади глави УГКЦ, вважає заклики ряду діячів культури про відокремлення від України Криму і східних областей безпідставними і "дурницями".

"Я б таким людям порадив би прочитати історію Криму. Ті люди, які кажуть, що Крим не має зв'язку з України, - не знають, що кажуть, їм має бути соромно за подібні заяви. Чому тиражують заяви Андруховича і Шкляра, чому замість цього не слухають, скажімо, що каже Ліна Костенко?", - сказав кардинал, пише "Лівий берег".

У відповідь на зауваження, що кожен має право на власну думку, кардинал сказав: "Люди мають право говорити правду, але не мають права говорити дурниці".

Зазначимо, що кардинал Гузар подав у відставку з посади голови Української греко-католицької церкви. Кардинал пояснив це рішення станом здоров'я.

"Провід - не суть. У мене вже немає здоров'я, щоб керувати всім. Але я ще й не в труні - можу думати, говорити, писати. Всі ті зміни, просування не від мене залежать - не в мене одного такі думки", - заявив Гузар.

http://firtka.if.ua/

Share