Закриття шахово-шашкового клубу - не рейдерське захоплення (Фото)

Сьогодні відбулись громадські обговорення щодо долі шахово-шашкового клубу Івано-Франківська по вул. Вагилевича, 9. Батьки та тренери переконані, що обласні чиновники хочуть забрати приміщення в центрі міста. Громада Івано-Франківська побоюється, що після закриття клубу на ремонт його більше не відкриють для дітей, натомість створять спортивно-розважальний заклад з платними послугами.

 


Нагадаємо, начальник управління спорту Івано-Франківської ОДА Роман Вірастюк у коментарі  спростував дану інформацію. У планах обласних чиновників провести капітальний ремонт клубу та відкрити центр інтелектуальних видів спорту. Також батьки, чиї діти займаються у шахово-шашковому клубі побоюються, що інші інтелектуальні види спорту витіснять шахи.

 Депутат Івано-Франківської обласної ради Микола Палійчук на стороні керівництва клубу, він переконаний, що не можна виганяти дітей на вулицю тільки тому, що громадська організація «Обласний шахово-шашковий клуб» не заключила угоди оренди з обласним фондом комунального майна, і не виробила на дане приміщення технічний паспорт.

 Натомість, керівник Івано-Франківського обласного відділення НОК Мирослав Карабін вважає, що громадська організація не може чинити опір обласному управлінню спорту, яке все-таки фінансує клуб, у проведенні ремонтних робіт (ред. – сьогодні борг клубу за електроенергію 8 тис. гривень).
Після палкого обговорення батьки та тренери погодились на проведення ремонтних робіт, проте у літній період часу, коли діти будуть на канікулах.
Довідково: Івано-Франківський «Обласний шахово-шашковий клуб» був створений ще у 1986 році Спорткомітетом України спільно з Федерацією шахів, для популяризації в області інтелектуальних видів спорту. Для цього з балансу міста на баланс області було передано приміщення площею близько 200м2. «Обласний шахово-шашковий клуб» був зареєстрований як громадська госпрозрахункова організація. Громадська організація, у штаті якої налічується п’ять осіб, весь цей час займалася навчанням дітей шкіл міста і області грі в шахи і шашки, відбором і підготовкою здібних дітей, до міських, обласних та загальноукраїнських турнірів. За цей час тренерами було підготовлено не одного кандидата і майстра спорту з шахів.

Джерело http://firtka.if.ua/

Share