Літні майданчики підготують до ЄВРО-2012

 

Сьогодні відбулись громадські обговорення проекту «Про затвердження Положення про порядок облаштування літніх торгових майданчиків» в місті Івано-Франківську.


Учасники обговорення: підприємці, представники міської ради, громадських організацій дійшли спільного висновку, що проект рішення, потребує доопрацювання. Кожен із присутніх міг винести свої пропозиції щодо покращення загального положення.

Як наголосив начальник управління торгівлі Івано-Франківського МВК Ігор Витриховський, літні торгові майданчики повинні відповідати європейським стандартам, адже 2011 рік буде своєрідним періодом репетиції до Євро-2012.

Щодо основних змін, які регламентують діяльність літніх торгових майданчиків – термін діяльності з 1 квітня до 1 листопада, заяви прийматимуть до 1 травня поточного року, площа не повинна перевищувати 100 м. кв, майданчик повинен бути розташований не ближче 200 м до навчальних закладів і 12 м. до фонтанів, час роботи до 23.00. Нагадаємо, що остаточну редакцію проекту «Про затвердження Положення про порядок облаштування літніх торгових майданчиків» прийматимуть під час сесій міської ради.

http://firtka.if.ua/

Share