Форум молодіжних організацій на Прикарпатті у м.Надвірна

 

У Прикарпатському місті Надвірна 4-го лютого відбувся форум молодіжних організацій Надвірнянщини. Захід відбувся у залі засідань Надвірнянської районної ради. У роботі форуму взяли участь представники молодіжних організацій району, а також представники громадськості, духовенства.


Сторону влади на форумі представляли: голова Надвірнянської РДА Володимир Калічко разом із заступниками і голова Надвірнянської Районної ради Володимир Попович та його перший заступник, а також представник обласної адміністрації.


На засіданні форуму було доведено до відома учасників статистичні дані, що стосуються молодіжної політики у Надвірнянському районі, зокрема проаналізовано роботу молодіжних організацій та висвітлено проблемні питання.

Голова Надвірнянської РДА, підсумовуючи сказане доповідачами, зазначив, що для подолання проблем молоді потрібно змінювати ставлення до формування поглядів молодого покоління, виходячи з морально-духовних цінностей, тим самим викорінюючи негативні явища, які мають місце серед молоді.

В.Кисілевський

http://west-info.if.ua/

Share