Суспільство

Чи потрібно носити маску, якщо ви повністю вакциновані від COVID-19?

Людина вважається повністю провакцинованою через два тижні після другої дози вакцини. Саме тоді ефективність вакцини сягає максимуму і ви захищені від тяжкого перебігу хвороби та смерті від наслідків COVID-19. Та чи означає це, що можна припинити носити маску та дотримуватись інших протиепідеміологічних правил.

 Маєте на руках сертифікат про вакцинацію від COVID-19? Проте ви досі можете інфікуватися вірусом та інфікувати інших, хоча вірогідність того значно менша, ніж якби ви не були вакциновані. Саме тому важливо продовжувати дотримуватися протиепідемічних норм, поки більшість населення України не буде повністю вакцинованою. 

Детальніше...

Депутат минулих скликань Яремчанської міської ради Василь Тоненький : « продаж земель – це маніпуляція та земельно-фінансова афера…»

   Нещодавно у місті Яремче Надвірнянського району відбулись громадські слухання щодо схвалення  продажу земельних ділянок комунальної власності , які знаходяться на території Яремчанської ТГ. Але на громадських слуханнях йшлося тільки про одну єдину ділянку , яка розташована  поруч з водоспадом «Пробій»,  і є в користуванні комерційної структури «Черемшина». Варто зазначити, що орендна плата за землю для користувачів цієї структури від однієї торгової локації становить в районі ста гривень, що є надзвичайно мізерною в порівнянні із сплатою оренди  подібними за профілем  діяльності комерційними суб’єктами в Івано-Франківській області. Це один цікавий факт полягає в тому, що одним з очільників комерційної структури «Черемшина» - є депутатка Яремчанської міської ради Віра Галайко.

Детальніше...

Створення стаціонарного сервісного центру МВС в місті Надвірна - вимога часу!

У рамках реформи Міністерства внутрішніх справ України створені сервісні центри МВС, які мають на меті прозорість, зручність, інноваційність в обслуговуванні громадян, а також слід зазначити, що сервісні центри приносять чималий дохід в бюджет. Усі сервісні центри МВС, що є в Україні, працюють за принципом екстериторіальності. Мається на увазі, що отримати послугу громадянин може у будь-якому зручному за місцем розташування територіального сервісного центру (ТСЦ) МВС незалежно від місця його прописки. Адже сучасний ритм життя вимагає спрощення алгоритму отримання послуг, який буде зрозумілим не лише молоді, а й людям старшого віку.

Детальніше...

Ноняк Михайло. 87 виборчий округ. Передвиборча програма

Багато, хто впевнений, що «передвиборча програма» – документ, який майже ніхто не читає, через те, що там багато красивих обіцянок, зазвичай, відірваних від реальності. І справді, в багатьох кандидатів це – просто перелік загальних фраз про існуючі проблеми.

Моя програма – це програма, що написана жителями округу.

Це відображення актуальних проблем та реальні історії людей, що живуть у нашому регіоні. Саме заради них я йду на вибори та буду захищати їх інтереси на державному рівні.

Перед створенням документу ми провели велику роботу – багато спілкувалися з людьми, провели дослідження соціальних мереж, вивчили успішно реалізовані програми розвитку інших регіонів світу. Моя програма – це конкретний план дій, який я маю намір реалізувати з моєю командою, за підтримки небайдужих мешканців нашого регіону.

Детальніше...

В Буковелі відбувається перша попереджувальна акція

 

Відомий український гірськолижний курорт «Буковель» став «розплідником» коронавірусної інфекції в Івано-Франківській області. Сьомого березня на території курорту зібралися небайдужі громадяни та провели попереджувальну акцію.  Учасники акції виступили з вимогою, щодо  закриття закладів курорту на карантин, адже  Івано-Франківська  область перебуває у  в червоній зоні. Щодня на захворювання COVID фіксується 700-800 нових хворих. Бізнес на території  області припинив свою роботу, всі закрились на локдаун, але в цей час у звичному режимі працює ймовірний розплідник ковідної зарази – гірськолижний курорт Буковель. Ресторани працюють, готелі заповнені вщент, на підйомниках сотні людей. І все це відбувається без дотримання санітрно-епідемологічних вимог : дотримання дистанції, насіння масок та інших санітарних вимог. І це далеко не все, що діється в цьому гірському «раю». Там повним ходом йде підготовка до виборів народного депутата,  в якому бере участь «газда» курорту Олександр Шевченко.

Детальніше...

Революція Гідності – події, досягнення і не реалізовані сподівання

Невпинно  минає час, надворі вже 2021 рік –  українці  згадують вагомість та масштабність таких історичних  події, як Євромайдан, а згодом і Революції Гідності», яка змінила напрямок розвитку нашої держави. Про події того часу , досягнення та не реалізовані сподівання, свою думку висловив у розмові з журналістом газети «Життя Прикарпаття» сотник другої сотні Євромайдану Михайло Ноняк.

« Найважливіше , що ми отримали  завдяки Революції Гідності, – це те, що українське суспільство заявило про себе як домінуючу силу, яка обрала демократичний розвиток нашої держави та поставила для себе за мету увійти у велику європейську родину, адже Майдан не розділив Україну, а об’єднав її. Революція Гідності виявила неспроможність існуючих на той час інститутів влади відповідати тим вимогам, які визначали європейський вектор розвитку держави.

Детальніше...

Звернення виборчого штабу Михайла НОНЯКА, кандидата в народні депутати України по виборчому округу №87 ШАНОВНІ ВИБОРЦІ!

 

На жаль, ситуація з поширенням COVID-19 в нашому 87 окрузі є досить складною.

Медичні заклади переповнені, пацієнти лежать в коридорах, їдальнях та кабінетах лікарів.

На Прикарпатті посилюють карантинні заходи до червоного рівня. Буде обмежене пересування, встановлені блок-пости.

Зважаючи на цю ситуацію наш штаб прийняв рішення з понеділка призупинити будь-які зустрічі з виборцями, роздачу агітаційних матеріалів на території округу.

Закликаємо наших опонентів наслідувати наш приклад та припинити відвідування церков, поїздки виборців на Буковель та в музеї, зібрання бюджетників для зустрічей з кандидатами, та інші виборчі активності.

Детальніше...

ЧИМ ЦІКАВА ПОСАДА МЕРА ЯРЕМЧА

Зараз Україна переживає непрості часи і кожен українець так чи інакше відчуває на собі стрес від подій що відбуваються: COVID-19, проблеми в медицині, високі комунальні тарифи, низький рівень зарплат чи пенсій, безробіття і цей список можна ще довго продовжувати. І кожен громадянин прагне захисту та підтримки з боку влади. Пише Горизонт.

Що в цей час робить мер м. Яремче – Мироняк Андрій Іванович?!

Замість того, щоб покращувати благоустрій міста та полегшувати життя громади, поставив за пріоритетність на сесії розглядати чотири проблеми,  три з яких спрямовані на приватизацію ТОВ «Черемшина», керівником якого є Галайко Віра Василівна, що має дружні відносини з мером.

Детальніше...

Орденом святого Архистратига Михаїла нагороджено прикарпатця Михайла Ноняка

Дев’ятого жовтня 2020 року в Києві у  Михайлівському  золотоверхому соборі  Протоієрей Леонтій Никитенко від імені предстоятеля Православної Церкви України митрополита Епіфанія вручив активу Всеукраїнської Профспілки військових, працівників правоохоронних органів та учасників бойових дій медалі  «За жертовність і любов до України», а  голова профспілки Михайло Ноняк був удостоєний ордена святого Архистратига Михаїла ІІ ступеня.

«Ви зробили свій вклад жертовності і любові у справу захисту України, її незалежності і недоторканності її кордонів. Ви пожертвували для цього сімейним затишком, часом, який могли б відвести на виховання дітей чи провести його з рідними і близькими, а дехто був готовий і пожертвувати власним життям. То ж ця нагорода – ознака суспільного визнання цьому»,  - зазначив на церемонії вручення отець Леонтій.

Детальніше...

Хто з водіїв звільняється від обов’язку придбання полісу обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності ?

В Україні діє Закон України «Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів», яким забороняється експлуатація транспортних засобів на території України без наявності поліса ОСЦПВ.

Згідно ст. 13 вищезгаданого Закону від обов'язку придбання полісу на території України  звільняється наступна категорія громадян:

ü учасники бойових дій;

ü постраждалі учасники Революції Гідності;

Детальніше...