Суспільство

Створення стаціонарного сервісного центру МВС в місті Надвірна - вимога часу!

У рамках реформи Міністерства внутрішніх справ України створені сервісні центри МВС, які мають на меті прозорість, зручність, інноваційність в обслуговуванні громадян, а також слід зазначити, що сервісні центри приносять чималий дохід в бюджет. Усі сервісні центри МВС, що є в Україні, працюють за принципом екстериторіальності. Мається на увазі, що отримати послугу громадянин може у будь-якому зручному за місцем розташування територіального сервісного центру (ТСЦ) МВС незалежно від місця його прописки. Адже сучасний ритм життя вимагає спрощення алгоритму отримання послуг, який буде зрозумілим не лише молоді, а й людям старшого віку.

Детальніше...

Ноняк Михайло. 87 виборчий округ. Передвиборча програма

Багато, хто впевнений, що «передвиборча програма» – документ, який майже ніхто не читає, через те, що там багато красивих обіцянок, зазвичай, відірваних від реальності. І справді, в багатьох кандидатів це – просто перелік загальних фраз про існуючі проблеми.

Моя програма – це програма, що написана жителями округу.

Це відображення актуальних проблем та реальні історії людей, що живуть у нашому регіоні. Саме заради них я йду на вибори та буду захищати їх інтереси на державному рівні.

Перед створенням документу ми провели велику роботу – багато спілкувалися з людьми, провели дослідження соціальних мереж, вивчили успішно реалізовані програми розвитку інших регіонів світу. Моя програма – це конкретний план дій, який я маю намір реалізувати з моєю командою, за підтримки небайдужих мешканців нашого регіону.

Детальніше...

В Буковелі відбувається перша попереджувальна акція

 

Відомий український гірськолижний курорт «Буковель» став «розплідником» коронавірусної інфекції в Івано-Франківській області. Сьомого березня на території курорту зібралися небайдужі громадяни та провели попереджувальну акцію.  Учасники акції виступили з вимогою, щодо  закриття закладів курорту на карантин, адже  Івано-Франківська  область перебуває у  в червоній зоні. Щодня на захворювання COVID фіксується 700-800 нових хворих. Бізнес на території  області припинив свою роботу, всі закрились на локдаун, але в цей час у звичному режимі працює ймовірний розплідник ковідної зарази – гірськолижний курорт Буковель. Ресторани працюють, готелі заповнені вщент, на підйомниках сотні людей. І все це відбувається без дотримання санітрно-епідемологічних вимог : дотримання дистанції, насіння масок та інших санітарних вимог. І це далеко не все, що діється в цьому гірському «раю». Там повним ходом йде підготовка до виборів народного депутата,  в якому бере участь «газда» курорту Олександр Шевченко.

Детальніше...

Революція Гідності – події, досягнення і не реалізовані сподівання

Невпинно  минає час, надворі вже 2021 рік –  українці  згадують вагомість та масштабність таких історичних  події, як Євромайдан, а згодом і Революції Гідності», яка змінила напрямок розвитку нашої держави. Про події того часу , досягнення та не реалізовані сподівання, свою думку висловив у розмові з журналістом газети «Життя Прикарпаття» сотник другої сотні Євромайдану Михайло Ноняк.

« Найважливіше , що ми отримали  завдяки Революції Гідності, – це те, що українське суспільство заявило про себе як домінуючу силу, яка обрала демократичний розвиток нашої держави та поставила для себе за мету увійти у велику європейську родину, адже Майдан не розділив Україну, а об’єднав її. Революція Гідності виявила неспроможність існуючих на той час інститутів влади відповідати тим вимогам, які визначали європейський вектор розвитку держави.

Детальніше...

Звернення виборчого штабу Михайла НОНЯКА, кандидата в народні депутати України по виборчому округу №87 ШАНОВНІ ВИБОРЦІ!

 

На жаль, ситуація з поширенням COVID-19 в нашому 87 окрузі є досить складною.

Медичні заклади переповнені, пацієнти лежать в коридорах, їдальнях та кабінетах лікарів.

На Прикарпатті посилюють карантинні заходи до червоного рівня. Буде обмежене пересування, встановлені блок-пости.

Зважаючи на цю ситуацію наш штаб прийняв рішення з понеділка призупинити будь-які зустрічі з виборцями, роздачу агітаційних матеріалів на території округу.

Закликаємо наших опонентів наслідувати наш приклад та припинити відвідування церков, поїздки виборців на Буковель та в музеї, зібрання бюджетників для зустрічей з кандидатами, та інші виборчі активності.

Детальніше...

ЧИМ ЦІКАВА ПОСАДА МЕРА ЯРЕМЧА

Зараз Україна переживає непрості часи і кожен українець так чи інакше відчуває на собі стрес від подій що відбуваються: COVID-19, проблеми в медицині, високі комунальні тарифи, низький рівень зарплат чи пенсій, безробіття і цей список можна ще довго продовжувати. І кожен громадянин прагне захисту та підтримки з боку влади. Пише Горизонт.

Що в цей час робить мер м. Яремче – Мироняк Андрій Іванович?!

Замість того, щоб покращувати благоустрій міста та полегшувати життя громади, поставив за пріоритетність на сесії розглядати чотири проблеми,  три з яких спрямовані на приватизацію ТОВ «Черемшина», керівником якого є Галайко Віра Василівна, що має дружні відносини з мером.

Детальніше...

Орденом святого Архистратига Михаїла нагороджено прикарпатця Михайла Ноняка

Дев’ятого жовтня 2020 року в Києві у  Михайлівському  золотоверхому соборі  Протоієрей Леонтій Никитенко від імені предстоятеля Православної Церкви України митрополита Епіфанія вручив активу Всеукраїнської Профспілки військових, працівників правоохоронних органів та учасників бойових дій медалі  «За жертовність і любов до України», а  голова профспілки Михайло Ноняк був удостоєний ордена святого Архистратига Михаїла ІІ ступеня.

«Ви зробили свій вклад жертовності і любові у справу захисту України, її незалежності і недоторканності її кордонів. Ви пожертвували для цього сімейним затишком, часом, який могли б відвести на виховання дітей чи провести його з рідними і близькими, а дехто був готовий і пожертвувати власним життям. То ж ця нагорода – ознака суспільного визнання цьому»,  - зазначив на церемонії вручення отець Леонтій.

Детальніше...

Хто з водіїв звільняється від обов’язку придбання полісу обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності ?

В Україні діє Закон України «Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів», яким забороняється експлуатація транспортних засобів на території України без наявності поліса ОСЦПВ.

Згідно ст. 13 вищезгаданого Закону від обов'язку придбання полісу на території України  звільняється наступна категорія громадян:

ü учасники бойових дій;

ü постраждалі учасники Революції Гідності;

Детальніше...

Хто стоїть на заваді розвитку туристичної галузі у Яремчі ?

За останні роки туристична галузь в Україні почала швидко  розвиватися і стала масовим соціально-економічним явищем. Спалах епідемії COVID 19 призвів  до  виникнення нових умов  для розвитку туристичної сфери  в Україні та зокрема в Карпатах.  У зв’язку з пандемією COVID 19  у світі, тепер   поїхати відпочивати на традиційні  курорти стало значно важче. На такі виклики туристичний бізнес повинен реагувати . Але головною проблемою розвитку туризму в Україні є  неефективне та нераціональне використання природних ресурсів, а також відсутність чіткої стратегії розвитку індустрії туризму та її регулювання. Недостатньо розвинена інфраструктура, погана система транспортного обслуговування туристів. 

Детальніше...

Зіновій Андрійович йде на голову Надвірнянської ОТГ

Народний депутат України, Зіновій Андрійович балотуватиметься на голову Надвірнянської об’єднаної територіальної громади.

1.Зіновій Мирославович, ви вже рік як перебуваєте у статусі народного депутата України. Які у вас враження від роботи головного законодавчого органу держави?

Останній рік був досить не простий, насичений та непередбачуваний. За цей невеликий період часу ми зіткнулися з пандемією COVID-19, масштабними пожежами та паводками, економічною кризою. Людям, які не дотичні до законодавчої сфери може здатись, що робота депутата у Верховній Раді - просто натискання на кнопку під час голосувань. Однак, це важка та клопітка праця. Звичайно, якщо народний обранець відповідально відноситься до своїх обов’язків.  Протягом всього періоду депутатства я намагався виправдати довіру громадян, які віддали свій голос за мене! Робота в комісіях, підкомітетах та комітетах, сотні засідань, тисячі голосувань та кожного разу відстоювання інтересів 87-го виборчого округу та всієї України.

Детальніше...