Літній дитячий християнський табір "Товариства Агапе" у Надвірній

19 липня розпочав свою роботу християнський табір для дітей 2-9 класів , організований товариством Божої любові  «Агапе» під керівництвом отця Романа Григораша. В таборі взяло участь до 25 дітей шкільного віку та 8 вихователів з числа студентів і семінаристів. Приміщення для діяльності табору надала директор клубу НГВУ Наталя Байдак. Табір розпочав свою роботу з  молитви і катехитичної науки. У теплу пору літа діти бавились і відпочивали на березі річки Бистриця  в районі дамба. Вода, повітря, сонце, все це оздоровчий процес для дитячого організму.

 

Діти також мали зустріч з працівниками заповідника "Горгани" на виставці присвяченій природоохоронній тематиці.  За час відпочинку в таборі , діти відвідали пожежно-рятувальну частину у Надвірній, де ознайомились з правилами протипожежної безпеки і рятувальної служби, яка організувала для дітей ігрові змагання. Також відвідали НЦРЛ та помолилися у лікарняній каплиці.  Головний  лікар  медзакладу Сергій Ємльянчук розповів  про лікарські професії та діяльність Надвірнянської лікарні.  Серед численних заходів діти  з благословення декана о. Андрія Бакоти відвідали Надвірнянськой прокатедральной  собор,  де  сестра-монахиня Єремія провела для них катехитичну науку . Також під час таборування діти відвідали Музей історії Надвірнянщини, де для них провели пізнавальну екскурсію.

25 липня діти взяли участь у сумній події , біля будинку "Просвіти" разом з надвірнянцямим зустрічали воїна-героя Василя Скорецького , який загинув на війні обороняючи Україну.

Закінчився табір екскурсією до міста Яремча, де діти побували у заповіднику, побачили карпатських звірів, бавались на майданчику і весело провели час. Завершився  табір молитвою і благословенням ігумена у монастирі отців Студитів в мікрорайоні  Дора міста Яремча.

 

Софія СТАНІЩУК,

членкеня товариства Божої любові «Агапе»

Share