В Івано-Франківську народний депутат Володимир В'ятрович презентував книгу "Нотатки з кухні "переписування історії"

Кожен свідомий громадянин зобов’язаний знати історію своєї Країни та Народу - правдиву, а не вибілену історію!

Безкомпромісний історик, депутат Верховної Ради України,  мій друг Володимир В‘ятрович 14 жовтня в Івано-Франківську презентував свою книгу «Нотатки з кухні «переписування історії» в культурно-мистецькій локації  Ваґабундо.

Книга написана у трьох площинах: реконструкції минулого, шлях відновлення пам’яті та особиста історія.

Тут зібрані унікальні тексти, знахідки, інтерв’ю про найвизначніші для української незалежності події, які творили революції та визвольні рухи.

 

А також про найдраматичніші сторінки нашої історії: Голодомор, репресії, Другу світову війну. Народний депутат України, а раніше голова Українського інституту національної пам'яті у своїй праці поєднав історичні знахідки, які збирав декілька років із власними текстами та інтерв’ю з найяскравішими діячами. Володимир В'ятрович переконаний, на українські історичні події досить сильно накладаються домінуючі російські, "совєцькі", польські та інші погляди. Через це українцям не давали змоги вільно трактувати свою історію. 

"Домовитися з минулим – це одна з тих тез, які я пропоную як те, що ми насправді маємо робити з минулим. Хтось каже, що його треба долати, хтось каже, що зупиняти. Я вважаю, що треба домовитись. Воно вже сталося, воно впливає на нас і ми повинні домовитися, яким чином воно буде впливати на нас. Ця книжка – якраз моя спроба спонукати домовитися між собою про оцінку минулого", – наголосив Володимир В'ятрович.

Щиро дякую за позицію автору, за висвітлення та відстоювання історії з української національної позиції.

 

 Сергій ВОЛОШИН,

депутат Івано-Франківської обласної ради,

фракція Європейська Солідарність

 

(Газета Життя Прикарпаття» №13\79)

 

 

 

Share