Олександр Гуменюк , депутат Яремчанської міської ради : « Україна демократична держава і ми повинні керуватися не емоціями , а розумом та верховенством права …»

Наша країна обрала демократичний шлях розвитку, задекларувала прихильність до європейських цінностей. Право приватної власності у розвинутих демократичних країнах є одним з наріжних каменів та базових правових основ гарантованих державою своїм громадянам. Якщо говорити про громадські слухання щодо схвалення  продажу земельних ділянок комунальної власності , які знаходяться в історичному куточку Яремча , і безпосередньо прилягають до водоспаду «Пробій»,  то на мою думку  по даному питанню має бути прийняте рішення у відповідності до норм чинного Законодавства України у сфері земельних відносин.

Також слід врахувати інтереси підприємців, які здійснюють свою комерційну діяльність на даній території та інтереси всіх мешканців нашої громади, щоб прийняте рішення мало позитивний наслідок для розвитку даної рекреаційної зони міста Яремче. Хочу наголосити, що наше місто повинно мати глобальний план розвитку територій новоствореної ТГ. Варто проаналізувати можливі перспективні напрямки майбутнього розвитку нашого міста та дати собі відповідь – чи брендом міста Яремче у майбутньому стануть сувенірні ринки ? Думаю, що забезпечити право на володіння землею нашим мешканцям треба, але і місцева влада повинна забезпечити нові підходи для розвитку малого бізнесу та запропонувати інвестиційну підтримку.

Share