Депутат Івано-Франківської обласної ради Сергій Волошин: «Вимагаємо зберегти на Прикарпатті Долинський обласний центр соціальної підтримки дітей та сімей «Теплий дім»

Нещодавно в Івано-Франківській обласній раді було прийняте рішення про припинення діяльності Долинського обласного центру соціальної підтримки дітей та сімей «Теплий дім», шляхом його ліквідації. Єдина фракція, яка виступила категорично проти цього рішення, була фракція Політичної партії «Європейська Солідарність». Там виховуються і проходять реабілітацію понад 50 дітей.

Депутат Івано-Франківської обласної ради Сергій Волошин висловив свою позицію та думку своїх колег з фракції «Європейська Солідарність» про те, що жодна реформа не повинна проводитися таким чином, щоб погіршити умови перебування та якість життя дітей, адже саме від таких рішень залежить їхнє майбутнє. А в результаті закриття «Теплого дому» діти будуть переведені до  закладів інтернатного типу, умови яких жахливі та наближені до радянських. Варто зазначити і те, що за таке ганебне рішення проголосували депутати від партій, які входять до коаліції більшості  в Івано-Франківській обласній раді, а це свідчить про байдужість до думки та позицій людей, які протестували під стінами ради. Ба більше, це свідчить про байдуже ставлення до майбутнього дітей, які і без цього зростають в соціально важких умовах. Закрадається думка про те, що можливо когось дуже зацікавила будівля закладу та земельна ділянка під нею, а це 5 га.

 

Тому представники нашої фракції  звернулися до Міністра освіти, Міністра соціальної політики, Уповноважених у справах людини і дитини з вимогами, які сформульовані депутатами Політичної партії «Європейська Солідарність» у депутатському зверненні щодо створення міжвідомчої виїзної комісії, яка вивчить це важливе для нас усіх питання. Причому розглядатиме його і в Долині, і в Тлумачі, куди мав нібито переїхати цей сиротинець. До моменту вивчення цього питання пропонується залишити в якості опорних Долинський і Тлумацький сиротинці як базові центри. Слід розглянути питання щодо можливості державного співфінансування цих сиротинців для роботи з сиротами, зокрема дітьми з інвалідністю.

Найважливіше те, що нас підтримали голова постійної Комісії Київради з питань охорони здоров’я та соціальної політики Марина Порошенко та народні депутати України, зокрема Софія Федина та Володимир В’ятрович, висловивши свою чітку позицію стосовно даного питання під час брифінгу у Верховній Раді. Депутатська фракція ПП «ЄС» в Івано-Франківській обласній раді зробить усе можливе як на місцевому, так і на загальнонаціональному рівні, щоб не допустити руйнування справді унікального, важливого для дітей закладу і дати можливість їм зростати та виховуватися в якісних, сучасних умовах.

 Ми турбуємось про майбутнє наших дітей, воно у наших руках!

Прес-служба Депутата Івано-Франківської

обласної ради Сергія Волошина

Share