Надвірнянський боксер Василь Ткачук здобув срібну медаль на чемпіонаті Європи з боксу

Нещодавно завершився чемпіонат Європи з боксу серед молоді в Чорногорії. Наш земляк,  студент Прикарпатського національного університету імені В. Стефаника, надвірнянець Василь Ткачук став срібним призером чемпіонату Європи з боксу серед молоді. В Українській федерації боксу дали високу оцінку спортивному досягненню нашого спортсмена , – «Дякуємо нашому спортсмену за потужний виступ. За характер. Фінальний бій був взагалі космос! Попереду у цього бійця яскраве майбутнє!», – на офіційному сайті федерації.

Про свої враження та про проведення європейських змагань розповіли журналісту газети «Життя Прикарпаття» тренер та директор СДЮСШОР спорткомплексу профкому ПАТ «Нафтохімік Прикарпаття» Тарас Вінтоняк і сам срібний призер Чемпіонату  Європи 2020 Василь Ткачук , спортсмен молодіжної збірної України у ваговій категорії  вище 91 кг.

Тарас Вінтоняк,  тренер срібного призера  Чемпіонату Європи з боксу серед молоді : « У травні буде шість років,  як Василь Ткачук тренується  СДЮСШОР спорткомплексу профкому ПАТ «Нафтохімік Прикарпаття і маємо дуже хороший результат та водночас можливість підготуватись до Чемпіонату світу, що має відбутися на весні в Польщі у 2021 році, і показати ще кращий результат. Хочу зауважити, що в умовах пандемії COVID-19 всі змагання проходять в умовах підвищеної безпеки. Так  Чемпіонат  Європи за вимогами EUBC  проходив  з великою кількістю застережень, зокрема : кожна команда повинна була летіти на змагання чартерним рейсом, а це суттєво збільшило фінансові витрати на переліт; кожна команда проживала в окремому готелі; поєдинки проводились без глядачів; періодично після кожного поєдинку змагання припинялись і ринг обробляли спеціальними антисептиками; спорядження спортсменів ( рукавиці і шлеми) були одноразовими. Все це свідчить про безпрецедентні заходи безпеки. Але проведення європейської першості з боксу – показало, що змагання можна проводити. Так вже у квітні 2021 року в Польщі відбудеться Чемпіонат світу з боксу, наш срібний призер Чемпіонату  Європи 2020 Василь Ткачук відібраний до участі у майбутніх змаганнях. Тепер посилено тренуємось, щоб показати високий результат на Чемпіонаті світу з боксу».

Василь Ткачук,  срібний призер Чемпіонату  Європи : «Чемпіонат Європи з боксу серед молоді 2020  став надзвичайно успішним для збірної України, яка завоювала у Будві 15 медалей різного ґатунку. Серед них – 3 золоті, 5 срібних і 7 бронзових медалей. Це другий показник серед усіх країн-учасниць цьогорічних змагань і один з найкращих результатів за усі роки участі нашої команди на Чемпіонатах Європи. Я представляв Україну на чемпіонаті Європи за підсумками Чемпіонату України, який відбувся у Хмельницьку, де я здобув першість. Перед виїздом на Чемпіонат Європи у збірної України відбулися збори у селищі Ворохта Надвірнянського району,  де ми проводили  тренування, а заключний збір відбувся в Конча Заспі на Київщині. Там нам видали екіпірування збірної України, зробили тест на COVID-19 і ми відбули на змагання в Чорногорію. Всю підготовку до змагань мене тренував Вінтоняк Тарас Мирославович та Григоришак Віктор Дмитрович. На ваше запитання, чи задоволений я результатом – відповім, що не до кінця. Я радий, що дійшов до фіналу , зайняв друге місце – срібного призера Чемпіонату  Європи 2020. Тепер готуюся до Чемпіонату світу, який має відбутися в Польщі у квітні 2021 року   – старатимусь завоювати золото. ..»