Роман Мажак : «У своїй депутатській роботі я прагну гідно представляти і відстоювати інтереси виборців»

Своїми думками про депутатську роботу поділився з журналістом газети «Життя Прикарпаття»  депутат Надвірнянської міської ради Роман Мажак. Слід зауважити , що у пана Романа за плечима п’ятнадцятилітній досвід роботи в депутатському корпусі Надвірнянської міської ради. На місцевих  виборах, які відбудуться 25 жовтня 2020 , Роман Мажак очолюватиме команду політичної партії « Батьківщина» до Надвірнянської міської ОТГ.

 Роман Мажак : «У своїй депутатській роботі я прагну гідно представляти і відстоювати   інтереси виборців, сприяти прийняттю на сесіях міської ради рішень, спрямованих на реалізацію звернень і пропозицій своїх виборців, бути відкритою для спілкування. Одним з головних напрямків своєї депутатської діяльності вважаю роботу з виборцями, так як основним завданням депутата є представлення і захист законних прав та інтересів громадян.

  Повсякдення депутатська робота в основному складається з вирішення господарських та побутових питань мешканців нашого міста,  які озвучують проблемні питання, що треба вирішувати. В основному вони стосуються ремонту покрівель та під'їздів, встановлення дитячих майданчиків, ремонту доріжок,  заміни асфальтного покриття, благоустрою прибудинкових територій, заміни внутрішньо будинкових комунікацій, виділення матеріальної допомоги. Жодне звернення не залишилося без уваги. Переважна  більшість звернень та зустрічей відбувається за мірою потреб мешканців. Вони приходять, телефонують, звертаються у письмовий спосіб. Я дотримуюсь принципу, що людині, яка звернулася до мене за допомогою не можна відмовити навіть коли її проблема не належить до компетенції міської ради.  Людину важливо вислухати і якщо це в моїй компетенції, я допомагаю, а якщо ні , то телефоную у відповідні служби, звертаюся в установи, звертаюся зі Зверненнями,  Запитами до відповідних структур чи виконавчих органів. Багато вдається зробити. За останніх п'ятнадцять років під головуванням Зіновія Андрійовича у Надвірнянській міській раді сформувалась команда однодумців в для яких розвиток нашого краю та комфортне середовище для мешканців Надвірної  стоять в пріоритеті. Якщо проаналізувати період тривалістю в п'ятнадцять років то багато моїх колег депутатів були обрані до міської ради по декілька разів, а це свідчить про те, що в міській раді є сталий фундамент з депутатів, які мають  абсолютний авторитет і довіру виборців. Процеси децентралізації і утворення Надвірнянської ОТГ , яка включатиме в собі  десять населених пунктів вимагатиме від депутатського корпусу майбутньої ради Надвірнянської  ОТГ величезного професіоналізму, досвіду, порозуміння та згуртованості для прийнять рішень в інтересах всієї громади. Тому закликаю виборців обирати з кандидатів у депутати та очільника ОТГ тих людей, які мають досвід, авторитет та досягнення. Настали часи коли ми не можемо дозволити собі ризикувати та обирати  кандидатів з гарними гаслами, новими обличчями та без досвіду роботи і особистих здобутків в громадсько-суспільному житті нашого краю»

Спілкувався  Всеволод Кисілевський

Share