«Будувати Європу в громадах та захищати українські цінності - це наше завдання!

 

Сергій Волошин, про  своє рішення балотуватися до Івано-Франківської обласної ради від політичної партії «Європейська Солідарність».

 Округ №7

Надвірнянщина та Яремчанщина

 Довідка

Сергій Волошин

Вік:34 роки

Освіта: вища юридична, економічна

Директор ТОВ «ПІВІМЕДІА», підприємець

Житель  міста Яремче.

 Цінності

Правда, добро, мораль та віра – принципи мого життя. 

Я вдячний долі за все. В мене чудова сім'я, вірні друзі, міцна команда, успішна власна справа.

  Місія

Мене, як молодого патріота  з послідовною громадянською позицією, болить те, що відбувається навколо: під загрозою здобутки Майдану, українська мова, армія та віра, стратегічний курс України в ЄС та НАТО!

Під загрозую  реформа децентралізації. Реформа, яка дозволяє кожній громаді  жити гідно за європейськими стандартами!

 Кожна громада - це фундамент, без якої не можливо розбудувати країну європейського рівня!

 Численні проблеми на місцях  досі не вирішуються, ми не бачимо якісної інфраструктури, якісних медичних та освітніх послуг, відсутній чіткий план розвитку нашого регіону в цілому! Проте ми фіксуємо ріст трудової міграції  та віддтік молодих кваліфікованих кадрів!

 Досвід

Мій робочий досвід розпочався в 19 років. Здобуваючи юридичну освіту,одночасно я працював менеджером в компанії в нафто-переробній галузі. В 23 роки став комерційним директором фірми, штат якої налічував більше 20 працівників, відповідаючи, як за виробництво, так і за реалізацію товару.  Свій досвід управлінця я вирішив використати для побудови власного бізнесу і створив компанію, яка пізніше  об’єднала навколо себе групу компаній у  туристичній, рекламній сферах та сфері обслуговування об’єктів проживання.

Є діючим депутатом Надвірнянської районної ради, головою фракції «Європейська Солідарність». Був членом колегії Надвірнянської РДА, діючий член президії Надвірнянської районної ради. Два роки обіймав посаду  радника  голови Надвірнянської РДА.

 Я людина проста і звикла багато працювати, мені близькі проблеми та реалії життя українців.

 

 Досягнення

 Найбільшими власними досягненнями вважаю створення робочих місць у туристичній та виробничій галузях, сфері послуг у нас в регіоні – створення моєї команди, яку ціную і за яку несу відповідальність.

Також приємно бачити ті зміни, які ми впроваджували командою ЄС. Це і підтримка проектів будівництва спортивних майданчиків, переведення на альтернативне паливо котелень, реалізація проекту «Нова українська школа» та багато інших.

Активна і послідовна громадянська позиція дає можливість бачити стратегічно, мислити масштабно, тому я розумію, які дії треба зробити для того, щоб країна розвивалася, як на місцевому, так і на загальнодержавному рівнях.

 

Завдання та цілі

 Свій набутий досвід: від простого працівника до управлінця,   я хочу використати для розбудови регіону Європейського рівня, де кожен може жити гідно! Я болатуюся до обласної ради, щоб лобіювати патріотичні цінності, проєвропейський курс України та інтереси малого та середнього бізнесу, жителів громади зокрема.

 З свого досвіду можу впевнено сказати, щоб покращити рівень життя громади на місцях  не потрібно розкидуватися популярними гаслами. Потрібна  СТРАТЕГІЯ розвитку Надвірнянського району (за новою адмінреформою входить Яремчанщина та Надвірнянщина),   чіткий план розвитку кожного міста та села , стратегія залучення інвесторів, патріотичне виховання  молоді, збереження екології.

  Моє завдання, як політика,  найкраще описують слова Андрей Шептицького ,які мені особисто є  досить близькими:  « Не потоком шумних, галасливих фраз, а тихою невтомною працею любіть Україну»

 

 Ми з командою «Європейська Солідарність» знаємо, що треба зробити, щоб Україна розвивалася не тільки на державному рівні, а і на місцях!

Share