Василь Ноняк – підвищення правової обізнаності суспільства є одним з напрямків роботи медіа

 

31 серпня 20020 року  було підписано меморандум про співпрацю між газетою «Життя Прикарпаття»  та відділом «Надвірнянське бюро правової допомоги» Івано-Франківського місцевого центру з надання БВПД. Метою цього Меморандуму є створення зручних і сприятливих умов для забезпечення надання особам доступу до безоплатної правової допомоги, сприяти захисту їх прав шляхом налагодження співпраці.

 

Заступник начальника  відділу «Надвірнянське бюро правової допомоги» Івано-Франківського місцевого центру з надання БВПД Людмила Туєшин , зазначила – « Наша дуже тісна співпраця триває ще з початку 2017 року. Протягом даного часу публікуються правові роз’яснення для громадян на веб-сайті Життя Прикарпаття та в друкованому виданні для більш всебічного розвитку та обізнаності громадян щодо захисту свої прав. Захист прав людини шляхом забезпечення рівного доступу до правової інформації та правосуддя, посилення правових можливостей і правової спроможності представників соціально вразливих груп, територіальних громад та спільнот. На сьогоднішній день  вже опубліковано 94 публікації, роз’яснення різного правового  характеру забезпечення інформування громадян стосовно їх права на отримання безоплатної правової допомоги відповідно до законодавства України».

 Також Людмила Туєшин висловила впевненість в збереженні дружніх відносин та нашій подальшій плідній і взаємовигідній співпраці на благо спільних інтересів!

У свою чергу голова редакційної ради та співзасновник газети «Життя Прикарпаття» Василь Ноняк  акцентував увагу, що така співпраця дуже потрібною для формування правового суспільства, і відповідальні медіа повинні всебічно сприяти підвищенню правового рівня громадянського суспільства.

 

 Ніколь Вайт

 

 

Share