Олександр Гуменюк : « Важливим завданням місцевої влади є популяризувати туризм в Яремчі »

Про кроки,  які втілюють в життя поодинокі представники яремчанської влади у розповів  журналісту  газети «Життя Прикарпаття» депутат Яремчанської міської ради Олександр Гуменюк.

 Можу повідомити добру навину про те, що моя колега депутат Яремчанської міської ради Марина Ланіна  працює над випуском нового  Туристичного каталогу Яремче. Вже у кінці березня  планують представити його  на міжнародній виставці «Україна – подорожі та туризм», яка відкриється в Києві.

Для Яремча це дуже актуально, адже  туризм — цілий сектор економіки, який об’єднує багато галузей економіки нашого краю. Питання в тому, чи всі це розуміють і як ставляться до  туристичної галузі  рівні  місцевої влади, а також що розуміють під словом «туризм» прості люди.  Розвиток туризму  є складним механізм взаємодії різних галузей. Успішні, розвинені країни з ресурсним потенціалом вкладають гроші в розвиток інфраструктури та створюють умови для залучення інвестицій і розширення експорту своїх товарів та послуг. Слід знати, що  частка туризму у світі — 10% загального ВВП і 30% світового експорту послуг, кожна десята особа зайнята в цій сфері.  Яремчанщина надзвичайно багата на туристичні ресурси.  Настільки багата, що зовсім не цінує цього. Природа наділила  її горами,  лісами, річками та водоспадами. Також є великий історичний та культурний потенціал на Яремчанцині.  Туризм  у нас має бути пріоритетом для сталого розвитку Яремчанщини. Потрібно, щоб усі говорили про нього в унісон однією професійною мовою. Туризм стимулює зайнятість населення, зростанні інвестиції в інфраструктуру та загальний розвиток багатьох дотичних галузей  в нашому регіоні. Поява нового Туристичного  каталогу стимулюватиме розвиток нашої Яремчанщини» , —  підсумував сказане депутат Яремчанської міської ради Олександр Гуменюк.

Про роботу , що ведеться над  створенням  туристичного каталогу в якому  будуть включені як нові бізнесові пропозиції, так і нові атракції, заявила    депутат Яремчанської міської ради, начальник відділу туризму та зовнішніх зв’язків Яремчанської міської ради Марина Ланіна. «Ми взялися за оновлення Туристичного каталогу. Це стосується й бізнес-пропозицій, й інформативної частини, куди увійдуть наші цікавинки та нові атракції. Туристичний каталог вже вийде під новим логотипом Яремче», – зазначила  Марина Ланіна. Серед цікавинок, які увійдуть до нового Туристичного каталогу Яремче, Марина Ланіна назвала скелю Слон. «Ця скеля існує вже сотні років. Вона чудово проглядається в середмісті Яремче. Нерідко туристи піднімаються на цю скелю. Нині ми плануємо біля неї облаштувати фотозону для наших гостей», – зауважила  Марина Ланіна.

Святослав Городоцький

 

 

Share