Рекорд встановлено

2-ге грудня ввійде в історію нашого краю, як день започаткування нової традиції на теренах Надвірнянщини – день встановлення рекордів України.

Саме сьогодні Антон Левкун, житель с. Чорні Ослави, поставив рекорд України в номінації віджимання на одному пальці обох рук. П’ятдесят три рази за 50 секунд – це новий рекорд України!

Мені приємно, що Надвірнянщина славиться такими видатними спортсменами, як п. Антон. Адже, шлях який він пройшов був досить нелегкий. З десяти років рекордсмен, щодня долав перепони, які ставила перед ним доля.

 

Антон Левкун професійно займається карате уже понад 18 років. Як каже сам спортсмен, саме пальці рук відіграють дуже важливу роль у цьому виді спорту. Адже для правильного захвату, затримки, блокування різних прийомів дуже важливо мати не тільки сильні руки але й пальці. Тому на постійних тренуваннях, спортсмен виконує різні вправи, які зміцнюють кінцівки. Унікальність цього рекорду і у фізіологічних можливостях, адже уся вага чоловіка зосереджена на великих пальцях обох рук. Рекордсмен розповідає, що кожного ранку він приділяє 20 хвилин свого часу виключно на вправи для пальців.

До цього часу в Україні такий рекорд ніхто не встановлював. Правда були спроби у Львові встановити рекорд на обох пальцях обидвох рук, тоді спортсмен не зміг досягнути цілі, та отримав травму.

Для самої Надвірної така подія є дійсно унікальною та святковою. Адже це робиться не просто так, головна мета – залучити якомога більше молодих людей до спорту.

У Надвірній зосереджено чимало спортивних секцій: дзюдо, самбо, кікбоксинг, ушу-кунгфу – де молодь району може себе реалізувати. Адже у кожній з цих секцій трудяться справжні професіонали своєї справи, які самовіддано працюють на благо для наших дітей.

Тож з нагоди такого визначного дійства у м. Надвірна хочу, в першу чергу, подякувати Антону Левкуну за поставлений рекорд України, за його титанічну працю та самовідданість справі, спонсорам - Надвірнянській міській раді, ТОВ «Пако-ІФ» та представникам книги рекордів України.

Share