В Яремчі відбулася конференція "Фінансова революція Андрея Шептицького та принцип "позитивної суми"

     

  За ініціативи ГО  «Інститут розвитку Яремчанського краю»  у м.Яремче відбулася конференція "Фінансова революція Андрея Шептицького та принцип "позитивної суми"". Даний захід зібрав представників духовенства, місцевої влади, громадських організацій та ЗМІ. Про основні етапи життєдіяльності Митрополита Андрея Шептицького розповіла журналістка, громадська діячка Галина Литвин.

У свою чергу Олександр Березюк базуючись на філософії життя Шептицького, представив проект "Сімейні ферми "під ключ"" на прикладі молочної ферми показав переваги кооперування спільних зусиль в бізнесі. Кандидатка історичних наук, авторка праці "Львівський Манчестер та Галицька Каліфорнія" Оксана Пасіцька повідала про фінансову сторону діяльності церкви під керівництвом Митрополита. Віце-ректор Українського католицького університету, автор книги "Митрополит Андрей Шептицький і принцип "позитивної суми" Мирослав Маринович розповів про необхідність об'єднувати зусилля задля позитивного результату в будь-якій сфері нашого життя.

       Також участь в обговорені спільно із місцевими священиками взяв правлячий Архієрей Коломийської єпархії УГКЦ Василь Івасюк, який у своїй доповіді проаналізував життєвий шлях Митрополита та провів паралелі його науки, що стосуються й сьогодення. Він акцентував увагу присутніх на проблемах масового виїзду людей за кордон, економічної нестабільності в державі, а також закликав вивчати і наслідувати духовний приклад Андрея Шептицького у своєму повсякденному житті.

       «Тема нашої конференції була обрана не випадково, адже питання «фінансової революції» та економічного розвитку країни є дуже актуальним і стоїть на порядку денному для кожного з нас. Саме Андрей Шептицький є непересічним та потужним моральним лідером, який зумів у важкі часи нашої державності побудувати модель фінансового успіху та добробуту. І ми зобов’язані знати і не забувати людей, які для нас є прикладом для наслідування», - зауважив модератор конференції, голова ГО «Інститут розвитку Яремчанського краю» Андрій Дзвінчук.  

Share