У секретаря Яремчанської міської ради дебет із кредитом не сходяться?

У секретаря Яремчанської міської ради дебет із кредитом не сходяться?

Нещодавно в Яремчанській міській раді відбулася чергова сесія. У сесійному засіданні взяли участь 19 депутатів із 26 обраних до ради. Вів сесію Яремчанський міський голова Василь Онутчак. Депутати розглянули ряд питань зі сфери землеустрою, бюджету, медицини, комунального господарства та благоустрою. Але знакова  подія  сесійного засідання відбулася наприкінці. Усім добре відомо, що в громадськості Яремчанщини, депутатів міської ради та членів виконкому є чи мало запитань до секретаря Яремчанської міської ради Володимира Губарчука. Члени  Яремчанського міськвиконкому прийняли відповідне звернення, у якому йдеться: «Виконавчий комітет Яремчанської міської ради звертаються до депутатів Яремчанської міської ради щодо розгляду в порядку ст.ст. 26, 50 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» на сесії міської ради питання про дострокове припинення повноважень секретаря Яремчанської міської ради Губарчука Володимира Михайловича.

 

Дана особа, перебуваючи на цій посаді, постійно своїми непрофесійними та аморальними і неетичними діями дискредитує посаду представника громади та Яремчанської міської ради як органу місцевого самоврядування в цілому.

         Нещодавно відбулося друге засідання сесії Яремчанської міської ради, на якому на розгляд депутатів було подано ряд питань. Секретар міської ради Губарчук В.М., який головував на цьому засіданні, підтвердив свою цілковиту некомпетентність і неспроможність виконувати посадові обов’язки. При проведенні ним сесій міської ради панує хаос та анархія, як при підготовці питань, так і при обговоренні проектів рішень.

Це стало останньою краплею в черзі його некомпетентних та аморальних дій. Як приклад наведемо їх частину.

Всім відома історія з продажем тепловізійного пристрою, привезеного з зони проведення АТО. Отриманням у власність земельної ділянки для дачного будівництва та без проведення жодного будівництва продажем її мешканцям м. Івано-Франківська, не повідомивши їх про наявність великої кількості обмежень по цій ділянці, внаслідок чого в нових власників виникли значні проблеми.  

Як вам відомо, нещодавно ним подано заяву як посадовою особою, секретарем Яремчанської міської ради, про злочин та написане звернення до міністра внутрішніх справ України, у якому ця особа безпідставно звинувачує громадських активістів, членів виконкому та радника міського голови в створенні на території м. Яремча організованої злочинної групи. Та інші подібні дії.

У минулому розглядалося питання щодо припинення його повноважень як секретаря, однак внаслідок клопотань окремих депутатів та членів виконкому Яремчанської міської ради, рішення про припинення повноважень не було прийнято.

Усі перелічені дії та інші, які  не згадані в листі, свідчать про відсутність у секретаря міської ради Губарчука В.М. моральних та ділових якостей, які необхідні для виконання функцій секретаря Яремчанської міської ради, порушення ним етичних принципів поведінки службовця. Особа з такими особистими та професійними якостями не має права представляти орган місцевого самоврядування, так як це дискредитує громаду міста та регіону».

 Логічним вчинком у цій ситуації для секретаря Яремчанської міської ради було би написати заяву про звільнення із займаної посади в Яремчанському міськвиконкомі та добровільно скласти повноваження депутата Яремчанської міськради. Адже його дії не знайшли виправдання у прикарпатських побратимів - учасників АТО. Але про що може йти мова, коли, ймовірно,  шелест грошенят робить із героїв рабів. У таких «героїв» поступово зникає людська гідність і настає рабська залежність від  срібняка, вартість якого – життя  побратимів, які прийшли на заміну в окопи на передову. І не всім пощастило отримати в подарунок тепловізора, бронежилета….

 Володимир Губарчук, ймовірно, вирішив усіх пошити в дурні й довести протилежне, запросивши на сесію інтернаціональну групу підтримки з учасників АТО, які мали розповісти, який він герой. 

Дійство вийшло вражаючим. Інтернаціональна група підтримки при «повному параді»  з медалями та військовими регаліями на « русской рєчі»  взялася відбілювати старшого солдата, а тепер секретаря Яремчанської міської ради Володимира Губарчука.  Мовляв, Володимир у зоні АТО показав себе як «вояка о-го-го», а тепловізор йому подарували, от він мав право розпорядитися ним, як завгодно. Зате Володимир Губарчук на передову віддав сій джип. Послухавши  захисників Губарчука, можна зробити висновок, що ми ду*ні гуцули причепилися до файного хлопця за якийсь тепловізор, бронежилет чи інші дрібниці. А там усе чисто, як то кажуть, -  «баш на баш»: тепловізор продав – джипа віддав. Які питання???

Але одне уточнення: дебет з кредитом не сходяться, адже, за словами покупця тепловізора, ціна питання 5 тисяч доларів, а ржавий, старий, нерозмитнений джип, якого Володимир Губарчук відправив у зону АТО, коштує значно дешевше. Виходить секретар Яремчанської міської ради зробив усе раціонально: на тобі, Боже, що мені не гоже! Але бухгалтер із нього нікудишній.

 

 Всеволод Кисілевський,

член Львівської обласної організації НСЖУ

Share