Справа старшого солдата Володимира Губарчука з Яремча набирає обертів ( текст ЗВЕРНЕННЯ)

Справа старшого солдата Володимира Губарчука з Яремча набирає обертів ( текст ЗВЕРНЕННЯ)

Нещодавно прикарпатські засоби масової інформації опублікували інформацію про те, що секретар Яремчанської міської ради Володимир Губарчук під час засідання сесії Яремчанської міської ради підтвердив факт продажі ним військового спорядження – тепловізора та бронежилета. Вчинок секретаря Яремчанської міської ради  викликав обурення та осудження в суспільстві. Адже старший солдат Володимир Губарчук, слова свідка, який підтвердив факт здійснення оборудки з вище згаданим чиновником на суму п’ять тисяч доларів не став заперечувати, а тільки зазначив, що тепловізор, про який йдеться, – його особисте майно і він в праві ним торгувати.  Такий вчинок Володимира Губарчука щодо торгівлі військовим спорядженням привезеним із зони бойових бій є аморальним, адже тепловізор треба було залишити в зоні АТО  та передавши його іншим захисникам, які тепер там на передовій відстоюють територіальну цілісність України.

 

Багато яремчанців задають собі запитання, як так сталося, що така людина посіла ключову посаду у Яремчанській міській раді. А все дуже просто – маніпуляція свідомістю виборців. Так у 2015 році старший солдат у відставці Володимир Губарчук пройшов до Яремчанської міськради від партії «Воля» в образі колишнього «атошника», який, повернувшись із фронту, як справжній герой, що встановить справедливість та порядок. Щоправда  цього іміджу Губарчуку не вистачило, щоб посісти крісло мера, довелося вдовольнитися посадою секретаря та підтримкою скандально відомого нардепа Юрія Дерев’янка і 5 депутатів партійної фракції «Волі» у Яремчанській міськраді. Але як показала практика Вородимир Губарчук не обділив ні себе і свою сім’ю, ні своїх друзів однопартійців матеріальними благами та працевлаштуванням у Яремчанському міськвиконкомі.

Найбільшу увагу Губарчук привертав до себе, коли за дивних обставин оминаючи конкурс на заміщення вакантної посади була працевлаштована його дружина на посаду головного спеціаліста у Яремчанському міськвиконкомі. Далі вище згаданий чиновник «успішно» вирішував проблеми своїх бойових побратимів. Так, у квітні 2017 року він підписав рішення про виділення земельних ділянок чотирьом  бійцям АТО із понад чотирьох десятків потребуючих, серед яких було і його прізвище. Пікантності ситуації додавав той факт, що землю «атошникам» сесія Яремчанської міськради, на якій головував Губарчук, виділила у рекреаційній, тобто заповідній, території. І це тоді коли звичайним атовцям не вистачає землі, її виділяють атовцям-депутатам від “Волі”.

Володимир Губарчук не тільки не відмовився бути одним з найбільш потребуючих землі бійців АТО, але навіть, як свідчить оприлюднена на офіційному сайті НАЗК декларація, встиг продати її підприємцю з Івано-Франківська.

Загалом, декларація секретаря Яремчаснької міськради Володимира Губарчука свідчить про зростаючий добробут бодай одного колишнього «атошника», наділеного владними повноваженнями. Ні, зарплата у нього особливо не змінилася – за рік секретар міськради заробив 255 тисяч 799 гривень, в середньому трохи більше 20 тисяч гривень на місяць.

Окрім того, Губарчук у 2017 році отримав майже 40 тисяч гривень пенсійних виплат, 2 700 гривень матеріальної допомоги від Яремчанської міськради та ще 5 000 – від департаменту соцзахисту ОДА.

Секретар Яреманської міськради також задекларував 50 тисяч гривень, які він отримав як виплати за домовленостями. Найбільшу ж задекларовану суму Володимир Губарчук заробив від продажу земельної ділянки, майже за чверть мільйона гривень, Василю Чігуру, бізнесмену з Івано-Франківська.  

Земельну ділянку в Яремчі за такою вартістю (249 985 гривень) та площею 860 квадратних метрів Володимир Губарчук отримав за згаданим рішенням Яремчанської міськради від 27 квітня 2017 року, як боєць АТО.

Однак, без землі Володимир Губарчук не залишився. Наприкінці минулого року він придбав дві земельні ділянки (по 2 сотки) у своїх братів за понад 100 тисяч гривень. Раніше, у листопаді 2017 року, йому вдалося набути за 55 тисяч доларів ще одну ділянку в Яремчі площею трохи більш ніж 5,5 сотки.

Окрім того, у вересні минулого року Володимир Губарчук придбав в івано-франківському автосалоні новенький CheryTIGGO 7, 2018 року випуску, за понад півмільйона гривень (568 806 грн).

Трохи раніше його дружина Ірина напередодні нового 2018 року придбала собі за 130 тисяч гривень FiatQubo. До того секретар міськради їздив за довіреністю на джипі «Гранд Чирокі», який належить іноземному громадянинові з українським прізвищем Остафійчук. Окрім землі та автомобілів, Володимир Губарук придбав собі мисливський карабін «Форт-207» за 16 800 грн, а дружині – норкову шубу за 40 тисяч гривень.

Несподіваним придбанням Володимира Губарука стали 144 сонячні панелі, придбані за 376 992 гривень у якогось Сергія Лебеденка.

Раніше секретар міськради придбав за 88 тисяч трансформатор (сонячний мережевий інвертор Huawei Sun2000-33 KTL), який перетворює накопичену батареями енергію в змінний струм. Таке враження, що пан Губарук збирається налагодити бізнес із виробництва електроенергії або має намір забезпечувати електроенергією невеличкий відпочинковий об’єкт.

У декларації Володимира Губарука не вказано про жодний бізнес, який веде він чи хтось із членів його родини.

Із реєстру фізичних осіб підприємців відомо, що в жовтні 2015 року, не задовго до виборів у міськраду, майбутній секретар міськради зареєстрував підприємницьку діяльність із короткотермінової здачі в оренду нерухомості. Однак, майже одразу цей бізнес він припинив.

Попри те, що Володимир Губарук задекларував понад півмільйона гривень заощаджень готівкою (половина з них, мабуть, виручені від продажу його «атошної» землі у рекреаційній зоні), на такі дорогі покупки секретарю міськради грошей не вистачило, тож довелося двічі брати кредит в Ощадбанку – на 320 000 гривень та на 341 283 гривні.

Якщо про підприємницьку діяльність Володимира Губарука нічого невідомо, секретар міськради встиг засвітитися як керівник ГО “Яремчанська регіональна спілка ветеранів АТО”. Ця громадська організація намагалася взяти під свою опіку недобудовану відпочинкову базу «Прикарпаття» в Яремчі, яку за шалені гроші і за найвищим розрядом ще у 2011 році почав будувати Нацбанк.

Губарчук за підтримки свого партійного боса Юрія Дерев’янка  домагався перетворення цієї бази на рекреаційний центр для бійців АТО і прийняття його на баланс Івано-Франківської обласної ради. Згодом Яремчанська міська рада висловила бажання заопікуватися цим об’єктом за умови співфінансування його утримання з державного та обласного бюджету. Заволодіти розкішною базою ні яремчанським «атошникам», ні місцевій владі не вийшло. Нацбанк виставив недобудований об’єкт на продаж, розраховуючи отримати за нього понад 64 мільйони гривень. Щоправда, торги не відбулися і боротьба за цю здравницю ще попереду.

 Але повертаючись до персони  старшого солдата і секретаря Яремчанської міської ради Володимира Губарчука, чаша людського переповнилась коли громадськість дізналася про його оборудки з продажею тепловізора привезеного із зони бойових дій. Більшість депутатів, членів виконкому Яремчанської міської ради не вбачають можливості надалі працювати з чиновником дії якого є аморальними. З цього приводу є підготовлене відповідне звернення до депутатів Яремчанської міської ради.

Звернення

 

Сесії Яремчанської міської ради

Івано-Франківської області

 

Виконавчий комітет Яремчанської міської ради звертаються до депутатів Яремчанської міської ради щодо розгляду в порядку ст.ст. 26, 50 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» на сесії міської ради питання про дострокове припинення повноважень секретаря Яремчанської міської ради Губарчука Володимира Михайловича.

Дана особа перебуваючи на цій посаді постійно своїми непрофесійними та аморальними і не етичними діями дискредитує посаду представника громади та Яремчанської міської ради, як органу місцевого самоврядування, в цілому.

            Нещодавно відбулося друге засідання сесії Яремчанської міської ради. На якому на розгляд депутатів було подано ряд питань. Секретар міської ради Губарчук В.М., який головував на цьому засіданні, підтвердив свою цілковиту не компетентність і неспроможність виконувати посадові обов’язки. При проведенні ним сесій міської ради панує хаос та анархія, як при підготовці питань так і при обговоренні проектів рішень.

Це стало останньою краплею в черзі його некомпетентних та аморальних дій. Як приклад наведемо їх частину.

Всім відома історія з продажем тепловізійного пристрою привезеного з зони проведення АТО. Отриманням у власність земельної ділянки для дачного будівництва, та без проведення жодного будівництва продажем її мешканцям м. Івано-Франківська, не повідомивши їх про наявність великої кількості обмежень по цій ділянці, в наслідок чого у нових власників виникли значні проблеми.  

Як Вам відомо нещодавно ним подано заяву як посадовою особою, секретарем Яремчанської міської ради про злочин та написане звернення до Міністра внутрішніх справ України в якому ця особа безпідставно звинувачує громадських активістів, членів виконкому та радника міського голови, в організації на території м. Яремче організованої злочинної групи. Та інші подібні дії.

В минулому розглядалося питання, щодо припинення його повноважень як секретаря, однак в наслідок клопотань окремих депутатів та членів виконкому Яремчанської міської ради, рішення про припинення повноважень не було прийнято.

Всі перелічені дії та інші, які  не згадані в листі, свідчать про відсутність у секретаря міської ради Губарчука В.М. моральних та ділових якостей, які необхідні для виконання функцій секретаря Яремчанської міської ради, порушення ним етичних принципів поведінки службовця. Особа з такими особистими та професійними якостями немає права представляти орган місцевого самоврядування, так як це дискредитує громаду міста та регіону.

           

Андрухович Надія Іванівна

Архіпов Микола Васильович

Бойко Василь Миколайович

Бойко Мирослава Власівна

Вервега Микола Васильович

Киселюк Олександр Іванович

Кіщук Микола Васильович

Климюк Тарас Васильович

Максимів Руслана Василівна

Мироняк Іван Іванович

Настенко Євген Євгенович

Негрич Михайло Михайлович

Німчук Степан Васильович

Павлюк Василь Юрійович

Панчак Іван Михайлович

Соколюк Олександр Петрович

Тоненький Василь Сидорович

Тоненький Михайло Васильович

Шимко Олександр Васильович

 

 

Share