М. Ноняк про маніпуляції високими чиновниками виконавчої влади

 М. Ноняк про маніпуляції високими чиновниками виконавчої влади

Друзі, маніпуляції високими чиновниками виконавчої влади, про які я повідомляв наприкінці минулого тижня, дали їх творцям очікуваний результат. Президент України заявив, що впродовж десяти днів чув моє прізвище. Але так і не знайшов можливості почути ще і мене.
Дивно, правда? Скільки простих людей має доступ до Президента? Питання риторичне. Проглянувши кадри останніх нарад і зустрічей Президента України, бачимо високого рангу чиновників. Ті, хто свого часу не надто переймався державними справами, сьогодні активно грають у гру переведення стрілок. А дехто і навмисно лобіює певні бізнес-інтереси в надії на щедрі дивіденди. І, нажаль, сьогодні надто багато спроб отримати додаткові бали та вскочити хоча б в останній вагон потяга, який рушає…


Але ближче до справи. Я вже неодноразово наголошував, що до мого призначення на посаду Голови Укртрансбезпеки заходи державного контролю за дотриманням перевізниками вимог чинного законодавства до габаритно-вагових параметрів практично не проводилися і розпочати їх здійснення вдалося тільки з квітня 2016 року ціною неабияких зусиль, адже роки безконтрольності сформували відчуття безкарності у значної частини перевізників. Тож запровадження габаритно-вагового контролю на автошляхах на той час було вольовим рішенням. На початках бізнес чинив шалений спротив, аж до перекриття доріг. Я особисто виїжджав до пікетувальників, вів непрості перемовини, А тепер ця ж «небайдужа» громадськість, яка організовувала ці пікети, організовує написання звернень до Президента України з приводу неефективності заходів державного контролю за дотриманням вимог до габаритно-вагових параметрів, залучаючи в якості експертів тих, у кого була можливість це зробити. Зробити краще. Але, очевидно, робити – це не їх інтерес.
Так, нам не тільки вдалося, попри шалений спротив перевізників, запровадити габаритно-ваговий контроль. У 2017 році ми підготували, провели тендер і закупили 78 мобільних комплексів для здійснення габаритно-вагового контролю. Але сказавши «а», неможливо не сказати «б». Для системності, а отже, і ефективності заходів державного контролю потрібно мати відповідне забезпечення людським ресурсом, потрібні і майданчики для здійснення заходів габаритно-вагового контролю, не кажучи вже про нормативно-правове забезпечення…
Так от, станом на сьогодні у ВСІХ територіальних органах Укртрансбезпеки працює аж 209!!! інспекторів, 141 з яких задіяний до здійснення габаритно-вагового контролю. Доріг в Україні більше 170 тис.км державного і місцевого значення.Для того, щоб усі наявні сьогодні комплекси (ті, що належать Укртрансбезпеці, Укравтодору, органам місцевої влади) працювали цілодобово (переконаний, що не потрібно пояснювати, що тільки цілодобові заходи габаритно-вагового контролю можуть бути ефективними), забезпеченість інспекторським складом станом на сьогодні становить аж ледь більше 15%!!!! А якщо дивитися в розрізі по областях, то в такій, скажімо, стратегічній області як Одеська цей відсоток ще менший – порядку 7%!
Роботу, спрямовану на внесення змін до Постанови КМУ № 85, яка регламентує штатну чисельність Укртрансбезпеки, розроблених співробітниками очолюваної мною Служби, ми розпочали разом із підготовкою тендеру на закупку мобільних комплексів. Та попри численні звернення депутатів різних рівнів, небайдужих громадян до КМУ, МІУ, усі наші ініціативи так і не знайшли підтримки. А це, звісно, спровокувало дисбаланс між вимогами часу і реальними можливостями Служби. І не вирішивши цього питання, ми не матимемо ефективного габаритно-вагового контролю в Україні, незалежно від того, хто її очолюватиме. Тому ми і на даний момент опрацьовуємо черговий проект змін до Постанови КМУ № 85, яким передбачено збільшення інспекторського складу Укртрансбезпеки до 1099 осіб.
Це що стосується людського ресурсу. Але ж для здійснення заходів державного контролю щодо дотримання габаритно-вагових параметрів потрібні ще і майданчики. Так от, в масштабах України забезпеченість майданчиками, придатними для здійснення габаритно-вагового контролю становить лише 35% від необхідної. Ця кількість визначається необхідністю перекриття усіх доріг державного значення у кожній області. Сьогодні вже не злічити кількість ініційованих нами робочих нарад у різних форматах за участю Укравтодору з метою добитися забезпеченості усіх областей необхідною для ефективної роботи кількістю майданчиків. Але віз і нині там: більше 100 майданчиків ще потрібно побудувати. І ця кількість мало що змінилася за останній рік.
А це ті базові речі, які не робляться для Ноняка чи будь-кого іншого. Вони просто необхідні, якщо болить за результат!
Дивує також і те, що за наявності в багатьох галузях дійсно системної корупції, таких безпрецедентних зусиль було докладено до того, щоб явити Президенту України факти побутової корупції серед інспекторського складу Укртрансбезпеки, які, до слова, однаково проявляються і в інших сферах діяльності суспільства. Укртрансбезпека проводить системну боротьбу із будь-якими її проявами і про це говорять цифри: тільки у 2017 році Укртрансбезпека застосувала дисциплінарні стягнення по відношенню до 16 співробітників (як держслужбовців, так і тих, хто посідає посади не державної служби); у 2018 – до 38 і від початку 2019 – вже до 7.
Та я, попри те, що системно борюся із усіма нечистими на руку співробітниками, є адептом переведення усіх сервісів в онлайн площину, бо тільки так вважаю можливим зведення до мінімуму корупційних ризиків не тільки в очолюваній мною Службі, а й у країні вцілому.
Саме Укртрансбезпека є серед лідерів минулого 2018 року за кількістю відкритих реєстрів (ми відкрили аж 16 реєстрів!!). Саме Укртрансбезпека в партнерстві з Міністерством інфраструктури України в минулому році запустила один із найбільш популярних сервісів: електронний кабінет перевізника, який, до слова, названо в ТОП-5 сервісів 2018 року серед тих, які покликані подолати корупцію.
Я не тримаюся за крісло, але й не дозволю знівелювати цих результатів, яких вдалося досягнути завдяки злагодженій роботі усієї команди впродовж трохи більш, ніж трирічного періоду мого керівництва Службою. Я максимально сприятиму проведенню службової перевірки, бо приховувати мені немає чого.
Рішення про моє відсторонення з уст ряду чиновників прийняли вчора на позачерговому засіданні КМУ і то з голосу, а сьогодні направив КМУ проект розпорядження щоб завізувало Мінінфраструктури. А цікаво правда?! Хочу нагадати всім державним мужам що в Україні є Конституція і Закони України, тому прошу не чинити дій за для політичної доцільності та не гвалтувати законодавство України. Комусь не подобаюсь бо не їхній ставленик, чи потрібно було трендовий окрас зробити...

P.S Друзі, життя триває і політично динамічне. Я вірю в свою державу Україна. Вірю в її прекрасне майбутнє.Переконаний що спільно зламаємо хребет тій гідрі яка намагається нас черговий раз роз’їсти з середини. Ми все це переживем і подолаємо.

Share