Кубок Єдності-2019 - відбудеться в Івано-Франківську

 

Настенный 3D светильник футбольный мяч (3D ночник футбол) - фото 1

В місті Івано-Франківську із 4-го по 7-е липня 2019-го року відбудеться Кубок Єдності-2019 з великого футболу/11 на 11/, в якому візьмуть участь футбольні збірні українців із майже 15 країн, що представляють свої діаспори із Англії, Німеччини, США, Чехії, Португалії, Іспанії, Польщі/Люблін та Вроцлав/, Ізраїлю/дві збірні/, Естонії, Латвії, Ірландії, Вірменії, Грузії, Канади, України.

 Кубок Єдності-2019 пройде на центральному стадіоні міста «Рух», стадіонах «Наука»/колишній «Електрон»/ та «Хет-трик».

  Ініціаторами проведення Кубка Єдності виступили організації української діаспори в світі. Співорганізаторами Кубка Єдності-2019 є Українська Всесвітня Координаційна Рада/Михайло Ратушний/ та міська рада міста Івано-Франківська/Руслан Марцінків/.

 Партнерами Свята Єдності на сьогодні виступають Іспано-Українська Торгова Палата , Футбольний клуб ветеранів Прикарпаття, Федерація футболу ІФО та Прикарпатська правнича компанія, МО Global Ucraine/Віолета Москалу/, діаспорні організації, партнери із України.

 До складу Організаційного комітету входять також представники від всіх команд-учасниць, які репрезентують українські громадські організації в своїх країнах.

 Також, в рамках турніру, буде проведено бізнес-форум задля напрацювання зв»язків із підприємцями Прикарпаття, України та тих країн, які братимуть участь у Кубку Єдності-2019.

 

Запрошуємо вболівальників та бізнесменів Прикарпаття до величного свята Єдності та футболу, потенційних спонсорів свята, а також всіх, кому подобається  народна гра футбол та кого цікавить європейська доля України!

 

Запрошуємо наших друзів із всіх країн світу та України! Вхід на матчі-безкоштовний!

 

До участі у святі також запрошені представники українських організацій в світі та українських громад із багатьох країн, таких як Світовий Конгрес Українців, а також українських міністерств та відомств, спортивних та футбольних структур, Торгово-Промислової Палати України, асоціацій підприємців України.

 

Серед запрошених-дипломати країн-учасниць Кубка Єдності-2019.

 

Протягом Кубка Єдності відбудеться установча нарада по створенню в Європі потужної української громадської організації, яка б змогла гідно репрезентувати Україну та новітню українську трудову міграцію в Європі в контексті викликів сьогодення, а також стала б лобістом Української держави в політичному та економічному напрямках. 

 

Наші контакти для участі в Кубку Єдності-2019 як учасники, партнери та друзі, а також для запитань:

 

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  

 

Свій до свого-по своє!  Разом-сила!

 

Від імені Оргкомітету                                    Михайло Петруняк

 

Share