Привітання Голови Державної служби України з безпеки на транспорті Михайла Ноняка Світлим Христовим Воскресінням

Прийміть сердечні вітання  зі   Світлим Христовим Воскресінням!
      У цей  весняний день Воскресіння Христового,   ми   відчуваємо   свою причетність до великої таємниці вічного життя, що ми –  не самотні на цьому світі, бо з нами – Господь. Переконаний , що ми цінувало той величний подвиг Спасителя, який Він здійснив для перемоги життя над смертю, тріумфу добра над злом, світла над пітьмою, віри  над – безнадією.
      Нехай же благодатна звісточка про Воскресіння Сина Божого навідається в кожну душу та оселю, і не тільки словами, але справами любові та милосердя.


       Підносячи молитви до Воскреслого Господа нашого Ісуса Христа, благаймо Його, щоб Він благословив нашу державу, послав нашому народові духовне оновлення, дарував нам мир, здоров’я, злагоду, достаток.  Нехай наші серця завжди будуть наповнені  пасхальною радістю! Нехай усі наші помисли   стануть щирими та добрими.    Нехай Світло Воскресіння Христового  надає нам  силу перебороти всі труднощі, які випали на нашу долю та непохитну віру в кращий завтрашній день!  Бажаю, щоб Ваше життя було   чистим,  як Святий  Благодатний  вогонь,   щедрим, як запашна Великодня паска,   яскравим, як колоритна українська писанка.
    Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

  Михайло Ноняк  
Голова Державної служби України з безпеки на транспорті

Share