У Верховині провели відкритий чемпіонат Верховинської ДЮСШ з українського рукопашу гопак

 У Верховині провели відкритий чемпіонат Верховинської ДЮСШ з українського рукопашу гопак

9 березня в спортивному залі Верховинської ЗОШ І-ІІІ ст. фінішував відкритий чемпіонат Верховинської ДЮСШ з українського рукопашу гопак.  Дані змагання у Верховині вже стали традиційними і проводяться четвертий рік поспіль. Варто зазначити, що після визнання українського бойового мистецтва – рукопашу гопак  національним видом спорту  у Верховинській ДЮСШ  відкрито перше в Україні відділення  з даного виду спорту.

  В урочистому відкритті участь взяли:народний депутат України Микола Княжицький, голова районної ради Іван Шкіндюк, завідувач сектору молоді та спорту райдержадміністрації Володимир Ящук, директор Верховинської ДЮСШ Віталій Кікінчук, які привітали учасників змагань, вболівальників та  у виступах наголосили, що рукопаш гопак це спорт який базується на українських бойових традиціях та побажали учасникам чесної боротьби та перемоги у змаганнях, а поза ними залишатися побратимами, друзями й справжніми українцями.

Загалом, позмагатись за кубки та медалі до Верховини завітали 6 команд з п’яти областей України: Івано-Франківської – СК «СПЗ» м.Івано-Франківськ та Верховинська ДЮСШ, Львівської – «ЛДУФК» м.Львів, Рівненської – СК «Роксоланія», Волинської – СК «Герць» м.Луцьк та Хмельницької – СК «Успіх» м.Хмельницький.  В змаганнях участь взяло понад 50 учасників. Команда Верховинської ДЮСШ була представлена 16 учнями-спортсменами.

Золоті нагороди чемпіонату  у верховинців завоювали:

Бощук Анастасія (ваг. кат. до 32 кг. вікова група 10-11р.)

 Басистюк Роман (ваг. кат. до 32 кг. вікова група 10-11р.)

Антіпов Віталій (ваг. кат. до 50 кг. вікова група 10-11р.)

Рубаняк Іван (ваг. кат. до 60 кг. вікова група 14-15р.)

Дроняк Дмитро (ваг. кат. до 60 кг. вікова група 16-17р.)

Сакунов Андрій (ваг. кат. до 65 кг. вікова група 14-15р.)

Зітинюк Діана (ваг. кат. до 60 кг. вікова група 16-17р.)

(найшвидша перемога 7 секунд).

 

Срібними призерами чемпіонату стали:

Пунтяк Тарас (ваг. кат. до 50 кг. вікова група 10-11р.)

Мосорук Святослав (ваг. кат. до 28 кг. вікова група 8-11р.)

Семотюк Максим (ваг. кат. до 32 кг. вікова група 10-11р.)

Каратчук Дмитро (ваг. кат. до 60 кг. вікова група 14-15р.)

Красняник Володимир (ваг. кат. до 60 кг. вікова група 16-17р.)

Кумлик Арсен (ваг. кат. до 65 кг. вікова група 14-15р.)

Волинюк Владислав (ваг. кат. до 65 кг. вікова група 18+)

 

Бронзові медалі здобули:

Монастирецький Василь (ваг. кат. до 38 кг. вікова група 12-13р.)

Соколовський Роман (ваг. кат. до 38 кг. вікова група 12-13р.)

Також слід зазначити, що вихованці школи Палійчук Владислав та Рильчук  Костянтин, які виступали за «ЛДУФК» м.Львів та СК «СПЗ» м.Івано-Франківськ відповідно, здобули золоті нагороди у своїх вагових категоріях. Змагання завершились і залишили по собі надію про те, що у найближчому майбутньому з таких молодих людей сформується стержень, основа майбутньої української національної еліти.

Призерів та переможців змагань нагороджено грамотами та медалями.

 

Володимир Ящук,

завідувач сектору молоді

та спорту Верховинської райдержадміністрації  

 

р.s

Також варто зауважити, що  у розмові з журналістом нашої газети тренер Верховинської ДЮСШ з українського рукопашу гопак Василь Федорчакнаголосив про те, що даний спортивний захід відбувся за сприяння : керівника обласного осередку Івано-Франківської федерації рукопашу гопак, голови Укртрансбезпеки Михайла Ноняка, головів Верховинської РДА та районної ради Лютого О.В і Шкіндюка І.Ю , звукооператора Башватюка Л.Б, лікаря-травматолога Морощука Р.Ю, ВК «Злата» і «Згарда», завідувача сектору молоді та спорту райдержадміністраціїЯщука В.М.  «Нехай Господь віддячить їм сторицею», - сказав тренер Верховинської ДЮСШ з українського рукопашу гопак Василь Федорчак.

Share