Адепти нардепа Юрія Дерев’янка лютують

Адепти нардепа Юрія Дерев’янка лютують

Адепти нардепа Юрія Дерев’янка лютують

«Дивлюся на блондинку іздаля –  неначе і людина:  очима блим, устами плям,  а придивившись ближче – скотина є скотона!»   (жарт)                                                         

Невдовзі завершаться передвиборчі президентські перегони. Один із учасників боротьби за президентське крісло нардеп із Прикарпаття Юрій Дерев’янко - за підсумками рейтингових досліджень залишився у «хвості» процесу. Незважаючи на всі спроби його партійців представити свого кандидата в хорошому світлі, виборці не сприймають їх передвиборчу риторику. Можливо, у команді нардепа в окремих осіб  забагато «отрути» на всіх та для всіх. На додачу діяння партійців «Волі», лідером яких є Юрій Дерев’янко, м’яко кажучи, уже кілька років поспіль обурюють суспільство.     Внаслідок таких обставин рейтинг кандидата в президенти Юрія Дерев’янка, як підбитий лайнер, пішов униз, а його вірні партійці не винайшли нічого кращого, як обливати брудом та порскати отрутою на тих, хто каже правду про дії деяких членів їхньої політичної сили і партійного лідера Юрія Дерев’янка.

 

Нещодавно на сесії Надвірнянської районної ради представник партії «Воля» Тетяна Пришляк «випустила порцію отрути» на адресу газети «Життя Прикарпаття», мовляв на шпальтах видання публікують матеріали, що порочать «світлі» образи нардепа Юрія Дерев’янка, партії «Воля», її команди та представника партії «Воля» - секретаря Яремчанської міської ради Володимира Губарчука. З цього приводу активістка «Волі» Тетяна Пришляк заявила:  «Мене болить те, що ця людина негідна навіть говорити і писати щось про майданівців чи воїнів АТО, брехливими дописами постійно принижує гідність учасника АТО секретаря Яремчанської міської ради Володимира Губарчука. Це крик душі,  і люди,  які голосували за нас, повинні знати, що вони платять за це зі своїх кишень. Ми утримуємо цю газету і ми їм даємо можливість розвиватися». Далі доповідачка  запропонували розглянути питання редакційної політики газети «Життя Прикарпаття» на засіданні профільної комісії. Одне незрозуміло: якийстосунок профільна комісія Надвірнянської районної ради має до діяльності Яремчанської міської ради та її секретаря. Завершила свій спіч Тетяна Пришляктак: « … Ось ці посіпаки колишніх регіоналів виписують дурниці про справжніх патріотів України». Напевно, у Тетяни Пришляк початкова стадія амнезії, адже вона сама, будучи головним редактором телерадіокомпанії «Надвірна»,гарно співпрацювала з колишнім очільником Надвірнянської РДА та головою районної організації регіоналів Володимиром Калічком. Щоб активістці партії «Воля» легше було згадати ті часи, хай погляне на світлину, де вона разом із очільником регіоналів Надвірнянського району позує для увіковічення ганебного історичного зв’язку. Думаю, що дивлячись на радісні обличчя цього дуету, ви не матимете сумніву щодо приязних взаємин Тетяни Пришлякіз регіоналами.  Важко зрозуміти логіку Тетяни Пришляксоратниці нардепа та лідера партії «Воля» Юрія Дерев’янка, яка, на словах, після Революції гідності зневажала партію регіонів, але перед Євромайданом, як можемо побачити на фото, не цуралася співпрацювати з представником «злочинної влади».

Щодо закидів на адресу редакції  газети «Життя Прикарпаття» про начебто публікування неправдивої інформації про лідера «Волі» нардепа Юрія Дерев’янка то про його діяльність, то на шпальтах нашої газети акумулюється інформація з відкритих джерел і з посиланням на них. Якщо мова зайшла про те, хто насправді товаришував зі злочинною владою Януковича, то до вашої уваги пропонуємо допис із сайту "Української правди", у якому йдеться про те, що в часи Віктора Януковича Дерев'янко був пов'язаний зі скандальними компаніями-розробниками "Арт-Мастер" та ТОВ "3-Т", які постачали програмне забезпечення Держреєстру Мін'юсту. До липня 2013 року держава була змушена перераховувати цим компаніям більше 10 мільйонів гривень щомісячно за право користування реєстрами. Згодом проти ТОВ "Арт-Мастер" і "3-Т" було відкрито кримінальне провадження, а 19 рахунків розробників були заблоковані. Сам Дерев'янко заперечував свої зв'язки з цими IT-компаніями. Але диму без вогню не буває. Цікавий факт, що Юрію Дерев’янку недовіряють навіть його партнери.Про це свідчать події 2014 року. Тоді Юрій Дерев’янко став співзасновником партії "Воля". На позачергових виборах у Верховну Раду "Воля" брала участь спільно з партією Андрія Садового "Самопоміч". Проте вже в листопаді 2014 року всередині партії стався розкол: усі її представники, обрані за списком "Самопомочі", залишилися в лавах партії Садового, а Дерев'янко зостався єдиним депутатом від "Волі" в парламенті. У кінці 2018 року Дерев'янко  покинув свого соратника Саакашвілі та його партію «Рух нових сил» і тепер дрейфує політичними просторами,  судячи з результатів рейтингів,без навігаційного спорядження. Його рейтинг за соціологічними дослідженнями трохи виший за нуль, а це трохи вище, ніж плінтус. Очевидно, його партійні соратники на місцях втратили зоровий глузд і лютують, ймовірно, передчуваючи близький кінець політичної кар’єри свого патрона.

Ще декілька слів про секретаря Яремчанської міської ради Володимира Губарчука, згаданого в емоційному спічі активістки «Волі» Тетяни Пришляк. Як в народі говорять, … або добре, або нічого. Можливо, хтось із читачів скаже, що на адресу Володимира Губарчука таке порівняння є жорстоким, але сам він задля підвищення партійного рейтингу не гребує на білбордахвикористовувати поряд зі своїм обличчям та партійними «причандалами» зображення героїв УПА, які давно відійшли у вічність. Тому краще промовчимо. Люди самі знають, чого вартий секретар Яремчанської міської ради. 

Всеволод Кисілевський,

член Львівської обласної організації НСЖУ

 

 

 

Share