Михайло Ноняк : " Прозорість державних інституцій – одна із передумов успіху будь-якої держави у сучасному світі"

Михайло Ноняк :

Михайло Ноняк :

                                                                                                                                     В минулому році Укртрансбезпека заклала фундамент для прозорого спілкування з громадянами, запровадивши низку електронних сервісів. Електронний кабінет перевізника – перший успішний проект, покликаний спростити процедуру спілкування бізнесу з державними органами в процесі ліцензування, усунувши людський чинник на етапі прийняття рішень.
Наступний крок - електроніфікація процесу видачі і контролю за використанням дозволів на міжнародні вантажні перевезення.


10 грудня минулого року на робочій нараді під головуванням Міністра інфраструктури України Володимира Омеляна, за участю першого Міністра транспорту Незалежної України Ореста Климпуша та президента Асоціації міжнародних перевізників України Леоніда Костюченка, Укртрансбезпека та Департамент стратегічного розвитку дорожнього ринку та автомобільних перевезень Міністерства інфраструктури України, проговоривши усі важливі моменти, взяли на себе відповідальність до кінця поточного року за будь-яких обставин завершити модернізацію системи ЄІС1 «Дозвола» шляхом поблочного доповнення її додатковими можливостями. Насамперед йдеться про нанесення штрих-коду на кожний виданий дозвіл, а також про реалізацію контролю видачі/повернення дозволів.

А вже 4 січня розробники програмного забезпечення продемонстрували Міністру інфраструктури України Володимиру Омеляну процес видачі та повернення дозволів «по-новому». 
Від сьогодні ця практика вже запроваджена на пунктах видачі дозволів Укртрансбезпеки. Кожен дозвіл на здійснення міжнародних вантажних перевезень містить інформацію не тільки щодо отримувача дозволу (назва перевізника, номер транспортного засобу тощо), але й щодо самої операції видачі дозволу (місце та час). Миттєве надходження всієї інформації про проходження дозволів на загальний сервер забезпечить можливість як контролю, так і аналізу ситуації з дозволами. 
Та найголовніше: відтепер кожна операція буде персоніфікованою. Варіант, коли інспектор «щось не побачив» чи пропустив, буде виключено раз і назавжди.

І це тільки перший крок. В перспективі 2019 року - виготовлення електронного цифрового підпису для кожного інспектора. 
Сподіваюсь, що за підтримки Міністерства інфраструктури України та міжнародних інституцій ми реалізуємо ці плани вже найближчим часом.
Друзі, це всього лиш один крок держави на шляху трансформації до громадянського суспільства. Таких кроків попереду ще багато. Ми змінюємось. І змінюємось так, щоб з кожним днем ставати ближчими, зрозумілішими, більш доступними. 

 

 

Share