Гіркі факти про фестиваль «Тепле Різдво» приправлене політичним підтекстом нардепа-мільйонера Юрія Дерев’янка

Гіркі факти про фестиваль «Тепле Різдво» приправлене політичним підтекстом  нардепа-мільйонера Юрія Дерев’янка

Неймовірно, але наступаючі новорічно різдвяні свята на Надвірнянщині та Яремчанщині пройдуть без фестивалів з політичним підтекстом за участю депутата мільйонера Юрія Дерев’янка. Щоб не наступати на одні і ті самі граблі варто пам’ятати речі , які  відбулися в минулому. Факти свідчать про те, що кожного разу коли команда під патронатом Юрія Дерев’янка проводила культурно-масовий захід –  фестиваль «Тепле Різдво» використовуючи ресурси інших організацій та органів місцевого самоврядування все що було спільно зроблено видавалось за заслугу тільки команди депутата мільйонера Юрія Дерев’янка. Що до самої назви «Тепле Різдво»  то варто пам’ятати що фестиваль з аналогічною назвою проходить у Львові і кому належить право використовувати таку назву важко встановити чи це плагіат чи випадковість , не знаю але факт є фактом. Спочатку протягом кількох років дійство проводили у Надвірній, але у 2017 році організатори так себе високо підняли над іншими, що наступного року вони м’яко кажучи стали зайвими щоб розділити радість новорічно різдвяних свят разом з громадою Надвірнянщини.Тепер мешканці міста Надвірна та району проводять свій фестиваль «Файне Різдво у Надвірній» без політиканів з партії «Воля» чи то «Рух нових сил» та покровительства нардепа мільйонера Юрія Дерев’янка.

 

Щоправда в минулому році фестиваль «Тепле Різдво» приютили у себе яремчанці напевно сподівались, що воно «мед». Але  «мед» виявився не зовсім медом та в додаток ще і дуже дорогим. Адже після проведення фестивалю в Яремчі, організатори дійства заявили про те, що міська влада їм заборгувала обіцяні кошти. В цьому році в Яремчі вдруге на «граблі» наступати  не захотіли, очевидно зробили висновки з власних помилок.  Логічно виникає запитання чому фестиваль не став популярним ? Можливо  істина  в деталі, точніше особі нардепа Ю. Дерев’янка та його партійних соратників, які свої особисті меркантильні партійні інтереси поставили вище інтересів суспільства.  У лютому 2018 року «адепти» партії «Воля» випустили  друковану продукцію під назвою  спеціальний випуск ВОЛЯ.UA (всеукраїнська газета політичної партії «ВОЛЯ»).  Цей набір букв та розділових знаків у перемішку зі світлинами нагадує газету,  за винятком декількох деталей  -  вихідних даних про: видавця, друкарню, засновника, редактора чи відповідального за випуск, тираж та зазначення номера свідоцтва про державну реєстрацію друкованого ЗМІ. Іншими словами, цю «газету»  у суспільстві   сприймали як продукцію, яку політичні спритники переважно розміщують на парканах або під покровом таємничості,  розповсюджують серед широких мас населення з метою маніпуляції свідомістю суспільства, видаючи  бажане за дійсне.

Тоді наше видання опублікувало статтю під назвою :  Похвалімо себе самі, а всіх решту через «а також».  Наведу Вам цитату з тієї статті : «Прочитавши  спеціальний випуск ВОЛЯ.UA стає зрозуміло, що  все зводиться до величезного вкладу представників чи пов’язаних з партією «Воля» осіб у проведенні фестивалю «Тепле Різдво». Така теза, м’яко кажучи, дуже перебільшена. Але реальність і дійсність для цих добродіїв, очевидно, є несумісними. Згадаймо, як представники цієї політичної сили віртуально споруджували сучасний плавальний басейн у Надвірній на передодні одних із чергових виборів. Результату - «0». З організацією фестивалю «Тепле Різдво»  так як завжди: робили всі, а заслуги приписали одному. На шпальтах газети ВОЛЯ.UA йдеться, що організаторами фестивалю є : Т.Пришляк - журналіст, депутат районної ради від партія «Воля», О.Балтушев - музикант, режисер, громадський активіст, І. Полатайко - інженер, засновник інтернет-ресурсу «Вільна преса Надвірної», фотограф, громадський активіст, Н.Байдак, депутат міської ради від партії «Воля». Далі перераховані партнери: благодійний фонд «Долоньки доброти», громадська організація «Воля!», народний депутат від партії «Воля» Юрій Дерев’янко. І найцікавішим окремим пунктом перераховані структури, що надали фінансову та організаційну підтримку: так окремо виділено Всеукраїнський благодійний фонд Юрія Дерев’янка, а як несуттєве продовження: «а також: Надвірнянська районна рада, Надвірнянська міська рада,  Надвірнянська РДА». Складається враження, що останні  «мідяків накидали», а от великий меценат Ю. Дерев’янко виклався на всі сто відсотків. Хто в це вірить? Думаю, небагато.

Підсумовуючи на все, що відбулося, важко повірити в щирість намірів фестивальних організаторів з політичним підтекстом за участю депутата мільйонера Юрія Дерев’янка.   Що ще сказати ? Приходить на думку цитата з  Євангелія від Матвія: «Горе вам, книжники та фарисеї, лицеміри, щоподібні до гробів побілених, які гарними зверху здаються, а всередині повні трупних кісток та всякої нечистоти».

 Всеволод Кисілевський,

член Львівської обласної організації НСЖУ

Share