Сьогодні мені, як Голові Державної служби України з безпеки на транспорті, і Службі в цілому, дали найвищу оцінку!

Сьогодні мені, як Голові Державної служби України з безпеки на транспорті, і Службі в цілому, дали найвищу оцінку!

Так прокоментував Голова Укртрансбезпеки М.Ноняк у "Фейсбуці" акції протесту "Євробляхерів".  Злодії, які обкрадають державу і кожного з нас, в чергове вимагають моєї відставки. Це означає лише одне – ми на правильному шляху!
На сьогоднішній так званій «акції протесту перевізників» не було жодного офіційного, легального перевізника, який має ліцензію, який платить податки! Жодного!
Нелегальні перевізники, які знищують легальний бізнес, євробляхи, які роблять бізнес на крові, всі вони не хочуть жити згідно з законом, вони не платять податки, не дають працювати тим, хто платить податки, більше того, вони не несуть жодної відповідальності перед пасажиром за його життя і здоров’я! Вони вважають, що можуть тиснути на владу. Вони відверто сьогодні заявили, що не заспокояться доти, доки не посадять в крісло Голови Укртрансбезпеки «свою людину». Їхній цинізм не має меж!


Укртрансбезпека діє виключно в межах і на підставі закону! Життя і здоров’я пасажира – для нас пріоритетне завдання! Доки я очолюю Державну службу України з безпеки на транспорті закон буде один для всіх! Не може водій без ліцензії перевозити пасажирів! Крапка!
Сьогодні, коли наша країна воює з московським окупантом, коли кожен свідомий українець допомагає фронту чим може, вони – уникають сплати податків! У них нема нічого святого! І особливо дивує, що окремі чиновники Міністерства інфраструктури відверто і відкрито підтримують цих нелегалів і злочинців, нехтуючи інтересами держави і легального бізнесу! Ба, більше того, рекомендують привезти сміттєві баки під Кабмін! Мені прикро, ні, мені боляче і гидко, що такі люди обіймають високі посади в державі!

Пропонуємо Вашій увазі коментар з "Фейзбук"

Сьогодні мені, як Голові Державної служби України з безпеки на транспорті, і Службі в цілому, дали найвищу оцінку!

Автоєвросила анонсувала 30 тисяч водіїв на авто з євробляхами.

І що ми побачили під Міністерством інфраструктури України? Кілька десятків переобладнаних вантажних бусів і один автобус на євробляхах! До речі, в цьому автобусі привезли тітушок, які мали імітувати євробляхерів! Їм роздали плакати і розставили на місця, заборонивши будь-що говорити.

Знаєте хто керував цією підтанцьовкою? Не хто інший, як «експерт» так званої «експертної ради» при Міністерстві інфраструктури. Отож нелегальні перевізники, які знищують реальних, ліцензованих перевізників, які не сплачують податків, тітушки, які імітували автоєвросилу, ту, яка не розмитнює автомобілі, нелегально таксує і теж не платить податків та «експерт» МІУ зібралися разом.

Для чого? Ви можете подумати, що вони хотіли здешевлення пального. Ні. Ви можете подумати, що вони хотіли нормального ремонту доріг. Теж ні! Вони прийшли вимагати відставки Ноняка.

Ви запитаєте чому?

Бо Ноняк «не дає їм нормально жити», тобто обкрадати бюджет і працювати «на чорно».

Це би ще було пів біди. Ну, подумаєш, прийшла групка нелегалів і хоче відставки того, хто заставляє їх працювати по українських законах. Аж тут на арені з`являється головний персонаж цього вертепу — сам представник Міністерства інфраструктури. Той, який має представляти інтереси держави і дбати про розвиток легальних перевізників.

І що він робить?

Заявляє повну підтримку нелегалам, і обіцяє ще сьогодні зробити повторне подання на звільнення Ноняка (Бреше! Бо і першого подання він не зробив! Подання підписував його зам!). І тут би можна було ставити крапку. Та ні! Він - представник влади, чиновник категорії А (це найвища категорія) пояснює, що не він призначив Ноняка, а Уряд! І давайте, хлопці, беріть сміттєві баки і під Кабмін!!!!

Уявляєте?????

Це пісєць!

Share