Нескорений

Нескорений

Під час проведення  щотижневого командирського інформування,  в   повітряному командуванні «Захід»,  відбувся виступ за участю голови громадської організації «Спортивна асоціація ветеранів війни «Незламний» Дмитра Сидорука.

 12 жовтня, особовий склад мав нагоду почути розповідь нескореного львів'янина, Дмитра Сидорука, бійця 24-ї механізованої бригади, який боронячи Луганщину, зазнав кількох наскрізних поранень. Тема його виступу: «Як подолати стереотипи у ставленні до військовослужбовців з інвалідністю, змінивши їх на відчуття гордості та поваги до людей котрі мають унікальний досвід».

 

У вересні 2014 року, обороняючи Луганський аеропорт, військовослужбовець 24-ї механізованої бригади разом із товаришами потрапив під ворожий мінометний обстріл. "Відбувся вибух, два побратими моїх загинули на місці одразу. Я ще поранений десь метрів 400-500 з посадки виходив. Легеня була пробита, дві ноги наскрізь, і права рука наскрізь", - розповів Дмитро. Після, боєць пережив кілька операцій та тривалі місяці реабілітації. Коли вдалося стати на ноги, намагався не закриватися у собі. Пізніше товариші запропонували йому  взяти участь в "Іграх Нескорених". Погодився, бо ж займався спортом з дитинства. Він не лише повернувся до звичного життя, але й зміг досягли успіхів у спорті.

Слід зазначити, що Дмитро у 2017 році здобув для України срібну нагороду на Міжнародних змаганнях "Ігри Нескорених" у стрільбі з лука, що відбувалися в  Канаді. Також він є керівником юнацької спортивної секції. «І так, як колись в дитинстві займався стрільбою з лука і випала нагода згадати та  відновитися, повернувся до спорту.  Поштовхом стали змагання  «Ігри Нескорених». Хочу сказати, що ставлення до України колосально змінилося, порівняно з попередніми роками. Будучи керівником юнацької спортивної секції, хочу виховувати здорових дітей,  які прагнуть займатися спортом і здобувати призові місця. Адже, здорові діти – здорова Нація!», - зазначив Дмитро. Під час спілкування з військовослужбовцями, він змістовно розповів про проблемні питання з якими зіштовхуються військовослужбовці з інвалідністю, про ігри, крім того, про особисті переживання на фронті  та  отриманий  бойовий досвід.

Наразі Дмитро - один із кращих лучників серед ветеранів АТО. Рецепт перемоги каже, простий - усвідомити, після війни повноцінне життя існує!

 

Прес-центр повітряного командування «Захід»

Share